Přejít na výpis diskuzí

Fidel Castro

OSOBNOST 19.10.2010 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď píšou na novinkách jak dovedl Kubu ke kolapsu.Asi tak jak všichni prašivci po 89 nás.
    • To je jen pokus o Goebbelsovské "100x opakovaná lež se stává pravdou".
      Realita je taková, že Kubu ke kolapsu dovedlo 55 let trvající embargo (jím způsobené škody se odhadují na víc než 80 miliard dolarů) a to že Batista při útěku z Kuby ukradl 400 milionů (tehdejších) dolarů ve zlatě...
  • Feliz 90 cumpleaños a ti commandante Castro.
  • Vážení diskutující, vykašlete se na Kubu, vykašlete se na Ukrajinu, starejte se co se děje v naší republice. Teď v televizi je diskuze o rozkrádání a úplatkářství a když jsem slyšel, že úředník z magistrátu má jachtu za 40 000000 milionů, slovy čtyřicet milionů Kč tak mne spadla brada. Zjistil jsem, že tady už ty zlodějiny nikdo nedá dohromady. Teď mne můžete nařknout vy hloupější ze závisti a nezapomeňte volit TOP 09 v čele s panem Kalouskem a obrozenou se starými zloději ODS.
    • Volit ODS a jejich odnožky TOP 09 může jen hlupáááák a neb stejný Zloděj a rozkradač!!! *10*
  • Miluj Fidela Castra a jeho Komunismus!
  • Kuba patri k jednom ze tri statu sveta, kterou neovladaji
    Rothschildove - Bankerska dynastie ktera pocala sve existence za dob Napoleonskych valek a ovladla celou evropu. Tato Rodinka s Rockeffery zalozili FED (Americkou Narodni banku) kde vladnou porad. Take maji na svedomi "False flag operations" s Bushem, kde nechali schodit WTC - Aby nechali zacit nekonecnou valku s Blizkym vychodem o ropu.
    tito dve rodiny take maji velike vztahy s Bildeberg group,- coz je organizace 120 nejmocnejsich a nejvlivnejsich lidi sveta...
    I kdyz se o Rotschildech rika ze nejvice svych penez promlhaly, vlastni v prepoctu vic jak 500 000 000 000 000 dolaru. *16*
  • ?

    Nemáte někdo tip na nějakou dobrou knížku o Castrovi?
  • infidel

    Fidel je normalni zlocinec. Na druhou stranu je jenom jeden z mnoha. Kdyby nebyli kubanci takovy pohodari, tak uz tam davno nevladne....
    • Úzasny chytrý chlap
  • gratulujem

    pan Castro doteraz som sledoval vase posobenie v politike gratulujem ze ste tak dlho vydrzali vo funkcii.prajem vam este pevne zdravie a vasmu bratovi nech to este dlho vydrzi vo funkcii. s pozdravom milan maruniak
    • to snad ani nemuzete myslet vazne, verejne podporujete zlocince
      • A u nás nepodporujete zločince?
  • viva Fidel vida los Babudos

    A´T žije Fidel a jeho komunismus. *5*
  • VYJEBANA PICA

    kolik mu je ? to je nesmrtelná teta
    • "Posmotri ty tupaja avca", Fidel je jeden z nejvetsich politiku dneska! A kdyz rikas o nesmrtelnosti podivej se na Tratcherovou, Bushe...
      Tak lip "Zatknis suka!" *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit