txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (7 příspěvků)

 • no a co? (skrytý)
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Je opravdu možné zmírnit závislost na tabáku, bolest, úzkost nebo stres několika kapkami esence z divokých květin, kaktusů, stromů či minerálů? Oficiální medicína je skeptická, přesto "květinoterapie" získává stále více přívrženců. K léčivým výtažkům, které vytvořil téměř před sto lety britský lékař Edward Bach, přibývají další.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  když může jed na krysy, zvaný chemoterapie (u něhož mimochodem neexistuje žádná studie, že by léčil rakovinu) oficiálně prodávat za drahé love farmakolobby jako údajný rakovinový "lektvar" když se můžou do zubů cpát rtuťové plomby a do vakcín cpát hliník a formaldehyd vše těžké jedy s vedlejšími účinky, proč by se nemohl někdo léčit dobrovolně za své peníze výtažky z květin? Když nic jiného, nenapáchá to aspoň tolik škody co "oficiální takzvaná léčba". Znám člověka který to používá platí si to ze své kapsy a tvrdí že mu to pomáhá. No roč ne? Větší hrozbu vidím v tom, co nám za sr...čky cpou do těla korporace a ještě kradou z našeho zdravotního pojištění.

  9.7.2017
 • Jox (skrytý)
  2 se nelíbí

  To jsou kecy *15*

  9.7.2017
 • zajisté jsi to vyzkoušel (skrytý)
  1 se líbí, 7 se nelíbí

  že se tady tak "zasvěceně" vyjadřuješ. Pokud jsi to nevyzkoušel nebo neviděl někoho kdo to užívá, má tvá informace hodnotu asi jako rady žvanila (který nevylezl ani na střechu kozího chlívku) himalájskému horolezci...... *5*

  9.7.2017
 • ty jako (skrytý)
  4 se líbí

  stepní nájezdník to přece musíš vědět Simone

  9.7.2017
 • no to jsem si mohl myslet (skrytý)
  5 se nelíbí

  že jsi to ty Sajmone. Jak se tu objeví nějaká blbost, zaručeně vypadla z tebe. Už máš nasmažené koblihy ať převálcuješ Babiše a zavděčíš se svému pánovi?

  9.7.2017
 • Celý dny (skrytý)
  8 se líbí

  jsi tu sám 24 h furt pryč, tak víš jistě o čem blábolíš Sajmone Křenku!

  9.7.2017 upraveno
 • Jox (skrytý)

  Jojo. Jak vidno, alteridioti zase dostali vycházky... *15*

  8.7.2017 upraveno