Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    Hana Dubnová
    Poté, co v pátek odpoledne opustili kancelář, odpovídají ještě po půlnoci na pracovní maily, služební hovory vyřizují během sobotní oslavy narozenin svého dítěte.
    ......................Jo jen tak na okraj je velké množství jiných díky nimž máte tu židli na které sedíte, boudu co vám v ní neprší za krk a zbytek věcí jenž vám dopomohly k tomu jste jak je v bibli psáno nemusela "svůj chléb vezdejší v potu tváře dobývati budeš" .....
  • Co to je za blbost, že si lidé neužívají volna o víkendu. To je pěkný blábol. Každý ať mluví sám za sebe a ne za druhé.
  • já si volna užívám to jen pitomečci NE
  • těžké chvilky v chlívku u pitomečka. Nikde nikoho ani prasata už s ním nechrochtají tak se tady baví sám se sebou.Není jak když si lopata od popelnic fandí, jak je skvělá!
    • ... blahopřeji k dokonalé tuposti, nikdy se nenaučíš ani psát, spokojeně na tebe kálím :)))
  • ... mám IQ 9, víc nedokážu :)))
  • ... blbci čumí na olympiádu :)))
    • ... klidně hlasuj dál, balíku, absolutně mě to nezajímá, IQ 9 nic víc nedokáže, čau :)))
      • takže dnes je nejoblíbenější slovo "balíku".Tedy od rána mu všichni okolo nadávají do balíků.Alespoň tady to z něj musí ven! Zakomplexovaná socka chce být vidět.A mooc se na všechny zlobí.
        • ... no vidíš, jak jsi ubohý, hltáš každé mé slovo, není divu při primitivní slovní zásobě :)))
    • ... dokonalá odezva nejprimitivnějšího chudáka, co čumí z okna paneláku, není co dodat :)))
      • ... čumím z okna paneláku :)))
  • ... inteligentní lidé se dívají na olympiádu, primitivní svými hlasy povrzují svou ubohost :)))
    • ... nebreč trosko :)))
      • ).(
    • ... nejprimitivnější velmi rychle, díky, nevzdělaná zakomplexovaná trosko, nemáš nárok :)))
  • ... pssst, já jsem sajmon inkognito :)))
    • ... není sebemenší důvod zabývat se dětinským primitivem, čau, parádní vypatlanče :)))
  • ... ale dokážeme, výborně se bavíme třeba trapnými brepty na tiscali o Spišském hradu :)))
    • ... hlasy nevzdělaných bezmocných primitivů jakoby nebyly, naopak, potvrzují pravdu :)))
      • ... jen tak dál, primitivové, kteří zde dřepíte 16 hodin denně, máte v hlavách nasráno :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit