Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám s tlakem už dlouhou dobu problém a musím si ho často měřit, beru léky na něj a celkově se musím opatrovat. S tím měřením i hodně pomáhají chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-silentwatch-5-pro-cerna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/ , které mi měří tlak neustále, takže vždy vidím jak na to jsem a podle toho taky mohu upravit svoji zátěž. 

  • Můžete mi poradit, kde bych se mohl opravdu dobře pojistit? Která pojišťovna nabízí dobrou cenu, ale taky dobré podmínky a fér jednání? 

    • Pokud chcete přehled co vlastně pojišťovny nabízí, tak já ze své zkušenosti doporučím se podívat na online srovnávač pojištění, kde si vlastně během pár kliknutí můžete udělat kompletní porovnání. Pokud si některou z nabídek vyberete, tak si pojištění můžete rovnou sjednat online z domu. Porovnání ani sjednání nic nestojí, takže na tom můžete jenom ušetřit. 

      • Na který ten srovnávač pojištění bych se teda měla podívat? 

        • Zkuste se podívat na online srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ , kde si ho zvládnete vyřídit opravdu levně a hlavně rychle. Celé z domu, takže odpadá to, že by jste kvůli tomu musel někde chodit. 

  • Mohu pro své tělo dělat ještě něco navíc? Jako ochrana před infarktem? 

    • Já jsem měla problém s vysokým tlakem. Doktorka mě na to upozorňovala při každé prohlídce. Místo omezování a braní prášků jsem začala brát doplněk stravy, který obsahuje enzym, který dokáže čistit cévy. 

  • No, ať je to s tou kávou jak chce. Teď jsem si uvařil kafe a je to fajn. 😍

  • Jasně a za pár týdnů nám jiná studie bude tvrdit, že pití kávy, i v malé míře, škodí...

  • Pavle Pešku, 7.pád množ. čísla slova MYŠ není s myšmi, ale s myšima!

    Napiš žádost škole, ať vrátí školné, vole.

    ::


    • felix.julec

      Ad kacka xxx Vy jste asi "produkt"dnešního školství.Česky 7.pád mn.č. slova myš je správně >myšmi<,jak napsáno v článku.Vy byste měla vrátit školné a nevím tedy kdo je u toho ten (automatický hlídač salonní češtiny mi vyhodil to slovo,které máte na konci diskuze).

  • mun.go

    Cena kávy na komoditní burze klesá. Je třeba zvýšit poptávku.

    Latest Price & Chart for Coffee


  • felix.julec

    Omlouvám se,nechtělo se vytisknout a pak to vyjelo třikrát.

  • felix.julec

    >Pití kávy udržuje zdravé srdce a pomáhá přežít infarkt, tvrdí nová studie<


    To říká kdo?Není to tak dlouho co jsem zase jinde četl,že čaj pomáhá..................

    Tak srovnejte krok,nebo nepište tyto plky.Okurková sezóna novinářům přece začne až za dva měsíce.

  • felix.julec

    >Pití kávy udržuje zdravé srdce a pomáhá přežít infarkt, tvrdí nová studie<


    To říká kdo?Není to tak dlouho co jsem zase jinde četl,že čaj pomáhá..................

    Tak srovnejte krok,nebo nepište tyto plky.Okurková sezóna novinářům přece začne až za dva měsíce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit