Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je zase za článek? Koho zajímají nějací mimozemšťané? My chceme vědět jak se má pan prezident Zeman a pan Ovčáček, a taky jejich pes, co nového jinak na Hradě, co pan Mynář a tak ...
  • Právě jsem dočetl zajímavou knížku "UFO - cizí inteligence", autorem je Illobrand von Ludwiger. Autor vystudoval astrofysiku, působil jako vědecký analytik v leteckém a kosmickém průmyslu , experimentoval s antigravitačními a podobnými technologiemi. Za svou práci dokonce obdržel universitní cenu. Opravdu to stojí za přečtení.
    • Pokud někdo vystudoval astrofyziku nebo má deset titulů docentů, doktorátů a pod. je nějaký vědec je absurdní. Vyjadřovat se o mimozemských civilizacích těchto lidí nedává žádný smysl. Vidět létající objekt nebo mimozemšťana může naprosto každý. Opakuji, naprosto každý z Vás, protože pouze lidská otupělost a omezenost brání se s těmito bytostmi setkat.
      Přijmete vesmírné vibrace, opakuji vibrace lásky, pochopení druhých Vám potom dá nahlédnout na druhou stranu.
      • To jsme si asi nerozuměli. Chtěl jsem autora představit a zapomněl jsem dodat, že jeho vzdělání a profese vede k tomu, že se o problematice vyjadřuje opravdu v úvahách opírajících se o vědu. Doporučuji ta knížku stojí za přečtení.
  • proto překvapí, že jsme na žádné inteligentní zástupce mimozemských ras ještě nenarazili.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    nevím kdo na inteligentní zástupce mimozemských ras ještě nenarazil. Já vím o mnoha lidech kteří na ně už dávno narazili. https://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c
    Možná to bude spíš v ochotě či neochotě akceptovat "nepříjemná" fakta a důkazy. Pokud někdo tvrdí, že jsme na mimozemšťany nenarazili jen proto že dotyčný má problém přijmout jiné informace než své předsudky, já podle stejné logiky mohu tvrdit "že jsme kupodivu dosud nenarazili na žádné prezidenty přestože států a prezidentů na světě by měly být desítky" a budu argumentovat jen na podkladě svého závěru, že jsem zatím žádného prezidenta nepotkal (v televizi se může namaskovat na prezidenta jakýkoli herec)
  • Autor článku mimozemšťana nepotkal, ale já ano.
    Pouze postačí vyzařovat lásku, žádnou negativitu a velkou odvahu bez strachu, potom je to pro každého možné.
    Pro začátek bude stačit vidět jejich létající objekt a autor článku změní názor a bude jako v Jiříkově vidění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit