Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, můžete se podívat na stránkách mygreen.cz a přečíst si o účincích HHC a CBD. Z osobní zkušenosti mohu pouze doporučit CBD oleje, konkrétně jsem zkoušel 5% roztok, dost mi pomohl v silně stresovém období, abych vůbec usnul. Taktéž to pomáhá na psychické problémy jako jsou deprese a podobně, ale varuji, nepomáhá to dlouhodobě, problém to neřeší, jen odkládá.

  • Na webových stránkách etcbd.cz můžete najít spoustu dalších zajímavých produktů. Kromě spolupráce s velkoobchody a farmami v ČR máme přístup také ke spoustě produktů ze zahraničí. O vlivu léčivého konopí na zdraví si můžete přečíst více například v tomto článku - Konopí a jeho vliv na zdraví

  • Já jsem teď od CBD přešla na guaranu a opravdu jsem za tuto výměnu moc ráda. Nemám nic proti CBD a léčivému konopí, ale jsem nějak psychicky lépe vyrovnaná s tím, když používám něco ze země než z laboratoře. Ale každý to má samozřejmě jinak a já to respektuji,

  • Zdravím, chtěl bych vyzkoušet CBD olej kvůli delšímu a kvalitnějšímu spánku. Pomáhá to? Někde jsem právě četl, že je to k tomu vhodné, ale nemám ve svém okolí nikoho se zkušeností s CBD

    • Právě kvůli lepšímu spánku jsem CBD olej začal taky zkoušet. Spím líp a déle. Dřív jsem se probudil několikrát za noc, ale od té doby, co si dávám pravidelně CBD olej už s tím problém vůbec nemám. 

      • Vybíral jsem nějaký speciální CBD olej? Díval jsem se, že jsou různě procentní a tak, tak podle čeho bych se měl řídit při výběru, kdybych to chtěl zkoušet? 

  • XERXES

    Mám poměrně velký stres v práci, který vyústil i v určité zdravotní potíže. Od té doby co používám CBD olej jsem se většiny z nich zbavil, takže rozhodně doporučuji. Myslím, že je tento prostředek zatím silně nedoceněný, protože ty účinky jsou vážně skvělé.

  • Pokud někdo chce vyzkoušet opravdu sílu CBD, tak žádné oleje, ale rovnou hashish, ten obsahuje opravdu velkou koncentraci CBD https://www.cbdcko.cz/cbd-hashish/cbd-hashish-kief-polinat-polinate/

  • struzzo

    V dnešní době probíhá velká osvěta, co se konopí týče. A je to dobře, protože jeho potenciál je téměř nekonečný. Já začal používat CBD olej na spánek a nemůžu si ho vynachválit. Stačí mi před spaním pár kapek a jsem hned tuhej. 

  • XERXES

    To já používám CBD olej už několik měsíců a musím říct, že jsem opravdu hodně spokojený s jeho účinky. CBD olej se však nehodí uplně na všechny problémy, dost dobře je to vysvětleno na https://www.pixolive.cz/zdravyzivotnistyl/proc-se-vyplati-brat-cbd-a-kdy-se-vyplati/ , takže doporučuji přečíst.

  • Taky jsem si nedávno koupil CBD olej z konopí a byl jsem velmi překvapen, když jsem zjistil jak pozitivně na mě působí. Měl jsem velké problémy s kvalitou mojí pokožky a tento problém jsem díky konopnému oleji dostal během pár týdnů pod kontrolu.

  • Tak tomu říkám článek plný užitečných informací. Já si v poslední době velmi oblíbil CBD konopí. Právě to konzumuji pomocí takového šikovného vaporizéru, který jsem dostal k Vánocům. Konkrétně se jedná o tento: https://www.va-pax.cz/paxvaporizery/pax3/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit