Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V ráji podvodníků kdy Vás nejdříve nalákali na konsolidaci úvěrů a výsledek dostali chudáky lidi do exekucí a ne jedny,podvodné soudy a korupční policajti jsou vždy na straně majetkových podvodníků co točí miliony neodvádí daně a pokud chcete uvést jako důkaz danové přiznání dovíte se ,že to není důkaz zda si vykázali milion nebo ne ,takto sešílel i v Uh.Brodě pozdější vrah,který se nejdříve bránil právní cestou,úřední a když vyděl jak kroutí proti němu paragrafi a přijde o dům chtěl se pomstít všem za lhostejnost.Takto vyhazují do vzduchu byty neštastníci po prohraném boji s podplacenými soudci a exekutory.Právní spravedlnost v této korupční zemi nexstuje a doslova člověk žasne i nad podvody s bankrotem ,insolvencí kde zaplatí hotově i 25000 Kč a jsou přesvědčováni ,že jž nic nesmíte platit je to tr.čin.Po sepsání všech dluhů a hlavně po zaplacení Vám dají dokumenty do rukou a zavezte si je na soud,No dovolte dal jsem Vám 25000 Kč a říkali jste,že se o všechno postaráte,špatně jste slyšel pane je odpověd.A u soudu budu také sám,no jistě člověče nebo si zaplate právníka.Takže velký pozor pro věechny a velké varování před podvodníky z bankrotem ,můžete přijít o dům,byt a rodinu .
  • Nikdy jsem si nedovedl představit,že se dožiji takového" blahobytu" plného podvodů a dalších lumpáren v přímém přenosu a tak se ptám,kam kráčíme?
  • Cíl dostat co největší množství Čechů do bídy byl už cíl těch prvních lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci.Proto z cikánů záměrně dělali povaleče na podpoře a taháním cizáků cikány připravili o práci aby tak i cikáni tato přiložili ruku k dílu při stahování Česka do státního bankrotu.Proto to chce po revoluci vybíjet všechny tyto vlastizrádné lumpy co se po komunistech prolhali k moci na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
  • Ano, ano kdybych přes internet na http://www.kontrolaexekuce.cz nezjistila exekuci tak jsem dnes někde jinde..... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit