Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem si před nedávnem sjednával životní pojištění a jsem za to moc rád, přecejen bych nerad nechal rodinu na holičkách, kdyby se mi cokoliv stalo, takže je super že mám takovouto formu pojistky.


  • Jak a
    kde si sjednat životní pojištění? chtěl bych fér pojištění, které budu platit
    a v případě potřeby se dočkám férového plnění. 

    • Pokud hledáte aktuální nabídky pojištění, tak doporučuji některý ze srovnávačů. Já jsem si tak našel výhodné pojištění. Bylo fajn, že jsem měl hned srovnání všech nabídek na jednom místě.

      • Bylo to výhodnější, než chodit na pobočky pojišťoven? je tam potom nějaký rozdíl v ceně?

        • Zcela určitě je to výhodnější. Podívejte se na nabídku pojištění přes klikpojisteni .cz, klidně si to potom můžete zjistit i na pobočce. Uvidíte, že na tom budete lépe. Navíc tady se to dá zařídit úplně kompletně online.

  • Musím říct, že jsem vůbec netušila, že je možné cukrovku zahrnout do životního pojištění. To je pro mě novinka. Taková informace se ale zrovna docela hodí. U mé mámy totiž nedávno přišli na to, že cukrovkou trpí. Zjistilo se to až poté, co se u ní začala projevovat tzv. diabetická noha, viz: https://www.biomag.cz/diabeticka-noha/

  • macinan

    Tak tomu říkám užitečný článek! Díky moc. Já nad sjednáním životního pojištění zrovna přemýšlím, ale nemůžu se zatím rozhodnout jakou pojišťovnu zvolit. Přemýšlím nad Allianz. Když jsem si tady zkoušela srovnávat nabídky různých pojišťoven, tak se mi ta od Allianz zamlouvala asi nejvíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit