Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak Evropanům, ale mě rozhodně NE.
  • Moc tomu nerozumím. Ale banky mají mnoho peněz které nemohou udat na finančním trhu, protože hotovosti je nadbytek, ale vhodných investičních příležitostí méně. Ale EK (RVHP), bude nabízet peníze, které si občané uškudlí. Ty se mnohem lépe rozkradou. To bude pěkný tunel.
  • já v tom čuju nějakou čertovinu. Za vklady v bankách státy (do určité výše a přes fondy pojištění vkladů) ručí a vypadá to, že se jim to začíná zajídat. Pokud by se podařilo peníze vytáhnout na kapitálové trhy, bude mnohem jednoduší lidi o ně připravit.
    Je fakt, že mně z různých bank volají každou chvíli a nabízejí "životní příležitosti".
  • tak to je pecka..a pak si evropan půjde do své banky pro svoje uspořené peníze a oni tam nebudou!!!!! tak jen tak dál EU..jste to tam tedy umělci..."ekonomové"...podvodníci jedni...
  • Euro-zlocinci uz nemaji co krast... *16*
  • Jak je EK pomalá a nejapná.... Takhle vykradli penzijní fond v ČR již před lety, za Klause.. Ať laskavě EK a hebrejsbankéři laskavě promrhají svoje VLASTNÍ peníze A NE NAŠE ÚSPORY Z PLATŮ A MEZD, na nichž nás daněmi a nepřímými daněmi.. spotřebními daněmi a DPH i ze spotřebních daní!.. okradli již několikrát! *16*
    • Názorně tu vidíme, co je EK zač. Zpívá píseň silných zájmových skupin, které ovládají svět.
  • Peníze občanů jim nedají spát, prý stamiliardy leží ladem a chtěli by s nimi spekulovat. Je ale zajímavé, že biliony zašité boháči a organizovaným zločinem v daňových rájích je nechávají klidnými.
  • Tak oni by rádi investovali peníze ne svoje,ale občanů kteří si poctivě spoří.To už není jenom drzost kterou je EK známá,ale to už je s prominutím na přesdržku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit