Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na mě v aaa byli velice milí pánové. Mohla jsme si vyzkoušet jaké koliv auto jsem chtěla. Pánové mi pomohli jak s autem tak výběrem. A už rok jezdím spokojeně :)
  • Dovoz v dnešní době nemá už cenu vůbec pokoušet. Ty ceny jsou vysoké, a fotky většinou samý fake. Dejte přednost bazarům:))
  • Moje rozhodování mezi autem z dovozu a autem z bazaru v Čr bylo hodně dlouhé, když jsem ale pak slyšel, jaké jsou problémy, při nákupu auta ze zahraničí, tak jsem se rozhodl pro koupi auta z AAA auto, do práce mě doveze každý den už rok a tak jsem spokojený
  • Já s mechanikem chodím do každého bazaru i AAA. Nikomu to zatím nevadilo a myslím si, že ani nebude. A i kdyby? Tak co, žádný slovo na to nikdo mít nemůžže si myslím:)
  • Já jsem byl hodně spokojen s nákupem auta v AAA, vybral jsem si tam Renault clio, dovezl si svého mechanika, který mi řekl ja kan tom auto je, celou dobu se nám věnoval velice vstřícný prodavač
  • Mám dvě auta z AAA a abych byl upřímný tak jsme byl velice nadšený z každé koupi:)) Hlavně auta jezdí bezproblémově a zatím nebyla potřeba nic dokupovávat nebo tak:).
  • Moje autíčko z AAA v Praze, jezdí už 4 roky a neinvestovala jsem do ěnj ani korunu, kromě oleje a pneu
  • Myslím si, že kdo koupí v aaa auto neprohloupí ba naopak :)
  • Moje fabie z AAA koupená za 60 tisíc jezdí jako drak, takže jsem také spokojena
  • Já dávám přednost posledních 5 let jedině AAA Auto Brno. Když jsme byl malý tak jsem byl blbej a nechal si dovést bavoráka z Německa abych vypadal jak drsnak..A víte co? musel jsem do toho dát dalších 50 k aby to mohlo vůbec jezdit..Takže teď kupuji auto už jen v AAA. Jak sobě tak i ženě. A oba jezdíme spokojene :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší