Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dá se stárnutí nějakým způsobem zastavit nebo alespoň zpomalit? Můžete mi poradit i případně jak na to?

  • Stárnutí hrozně dělalo vrásky mému otci. Od toho co měl 60 začal mít stařecké řeči, že na to už nestačí a na to nestačí. Prostě nějak neměl elán do života. Proto jsem vymyslel s manželkou a dětmi takovou soutěž o to, kdo každý den ujde více kroků a tátu do toho nakonec zapojil taky. Pořídil jsem mu chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-roundz-5-cerna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/ , které mu kroky měří a hrozně ho to začalo bavit. Teď chodí a chodí a stařecké řeči jsou pryč. 

  • Máme to právě doma úplně stejně. Říkáme si jak jsme staří, ale zase se na druhou stranu hecujeme ve sportu. Proto jsem teď manželovi říkala že jsem našla super článek ve kterém se píše jakou vybrat masáž. On vlastně je rád že se oba hýbeme, máme alespoň společné zájmy ve sportu.

  • Máme to právě doma úplně stejně. Říkáme si jak jsme staří, ale zase se na druhou stranu hecujeme ve sportu. Proto jsem teď manželovi říkala že jsem našla super článek ve kterém se píše jakou vybrat masáž. On vlastně je rád že se oba hýbeme, máme alespoň společné zájmy ve sportu.

  • Až dnes jsem se po několika letech dozvěděl kolik doopravy kalorií má meloun a jsem z toho naprosto šokovaná. Kdybych takové informace byla bývala věděla když jsem byla mladá, hned bych se chovala jinak, tak nějak více zodpovědně jestli mi správně rozumíte.

  • Jakmile si jednoho dne připustíte, že stárnete, tak to s vámi půjde od desíti k pěti.  Vážně, já jsem si ani náznakem nechtěla nikdy přiznat skutečnost, že jsem starší. Pravdou je tedy, že jsem si zde koupila nějaké pomůcky na samomasáž, ale to hned není indikátor stáří, nebo ano?

  • Být stále mlád, to bych si přála! Abych ještě mohla jako v mládí provozovat třeba i ty moje oblíbené erotické masáže. Bývala jsem v tomto oboru v devadesátých letech hodně dobrá, ale pak přišly děti a najednou se to všechno otočilo do negativní složky. Už abych byla pod drnem. To stáří mě zničí.

    • Kristýno, vždyť věk je jen číslo 😉 také bych si zašla na masáž, ale obyčejnou, ne tu, co zmiňujete. Jenže dnešní ceny jsou docela přehnané..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit