Přejít na výpis diskuzí

Westlife

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dost dobrá kapela já mám nejradši písničku uptown girl *1*
  • Letos to bude pět let co je poslouchám a fandím jim a vím že to bude navždy.Oni jsou prostě úžasní,jejich songy mně přiměly žít a je to nádhera.Jsou prostě nejlepší a nadále zůstanou i přes to že již skončili *14* *14* *14* *14* *14*
  • ?

    Ahoj, chci se zeptat... Oni byli v X Factoru, že? Vyhráli nebo byli druzí? Dík
  • Oni jsou prostě nejlepší, mají nádherný hlasy a jsou suprově sladění =) Jsou prostě skvělíí =) =) =)
  • hezký hlasy

    Nejlepší písnička je Mandy ta je fakt boží a oni jako skupina sou úžasný sou pěkně hlasově sehraní a vždycky si jejich písničky poslechnu třeba desetkrát za sebou *3* *14* *4*
    • Re: hezký hlasy

      jsou 1
    • Re: hezký hlasy

      Oni jsou prostě nejvíc super skupina.. prostě Irové no, mají to v krvi.. *4* Letos darzí Westlife fakt zazářili, když nazpívali nový album WHERE WE ARE..miláčkové prostě!

      www.westlife-fan-world.blog.cu
  • Miluju je =*

    Mají nádherný písničky, jsou úplně úžasní.. Písničky You rasie me up, Swear it again, My Love, The rose a Evergreen.. Naprosto neodolatelný, u mě na 1. místě... =* *14* *4* *3* *14*
    • Re: Miluju je =*

      Jo, a ještě něco - na mým blogu, www.a-ndyse-k.blog.cz mám o nich článek, můžete se kouknout a nechat nějakej komentář ;-) *4*
  • :-*

    moje nová láska *14* *14*
  • Wow

    Ahoj ty jo ještě sem žádnou chlapeckou skupinu takhle zpívat neslyšela. Nejlepší je zavřít oči a jen poslouchat jednu písničku za druhou. Mají fakt krásný hlasy, doufám že vydrží dlouho, protože o tohle přijít by byla velká škoda. Ještě sem od nich neslyšela žádnou písničku, která by se mně nelíbila. A taky jsou všechny dost emotivní. Vážně jen tak dál a bude je znát celý svět.
  • stránka o Westlife

    Ahooj Lidičky,nevím jestli jste znaly, ale byla tu jedna stránka, přesněji blog, který se věnoval Westlife, nyní je zrušen, ale pracuje se na novým..snad i lepším..
    tak unofficiální stránky asi znáte...
    ale znaly jste taky www.kian-egan.blog.cz?
    Ten už je zrušen, teď s kámoškou děláme jiný, adresa je www.westlife-fan-world.blog.cz a budeme obě rády, když se někdo staví a napíše nějaký ten komentář, je to zatim jen v začátcích, ale dostáváme se celkem rychle nahoru..

    děkuji Vám za pozornost.. *4*
  • They are amazing!!!

    Jsou úžasní,nádherně zpívají atd *14* *14* nejvíc se mi od nich líbí songy-My love,Drive,You raise me up,The rose,When im with you,I do,Soledad,I need you,Desperado *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit