Přejít na výpis diskuzí

Used, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • the used aneb emo-kapela

    the used :0*** naprostej luxus nej skupina co muže bejt ..poslouchám je už nákej ten rok .. a the used se považuje za emorockovou kapelu .. někdy to sice de až do metalu někdy se zase trochu sklidněj .. taky nechci aby to byla emo kapela ,ale emo kapela to je a dočtete se to všude .. takže sorry ale the used je emo!! *3* *3*
    • Re: the used aneb emo-kapela

      To sem teda ještě neslyšela,že by se oni sami považovali za emorockovou kapelu ... a to je poslouchám tky nějakej ten pátek.Dej sem nějakej odkaz,kde to oni sami o sobě tvrdí a pak se máme očem bavit.Jejich hudba je screamrock a ne emorock....A vubec!Co je dneska emo?!!Už to slovo nemá žádnej význam,jak je zpraseny! *5*
  • omg

    booože lidi dost!!!co furt máte stim EMO???to že nějaký emáci poslouchaj The Used bo MCR neznamená že jsou emo..a už vubec nechápu proč to furt dokola řešíte..jinak TU je Best kapela.,.
    • Re: omg

      přesně tak!!!! *4*
  • Dog

    tak co, jak se vám líbí noví Usedovic pes? *15* jestli o něm nevíte taky tady:
    http://cz.youtube.com/watch?v=fMhvhEn5UAk
    *15*
    • Re: Dog

      Nelííbííí se mi *1* takovej hnusnej otrhanej a hlavně dost blbej *1*
  • :)

    cawte!! pridavam sa k vam:) The used su genialny!!..milujem uplne *14* *14*
  • What?!!:-O

    Tak sem si ze zvědavosti zapla to suuprrr truuupr rádio a první song byl??? Helča od My chem *7* :-D goooood ;-)
  • Pomoc!!

    Hele lidi potřebovala bych pomoc! Založila jsem Dana, ale nevím jak sem mám dat odkaz, jako je třeba na Berta nevěděl by někdo? *9* já vůbec nevím....
  • oni nee

    The Used nejsou emo proboha *9* *10*
    • Neserte sem emo!

      Já vám dám emo sakra, už nám to emo sem neserte,když tady všichni serou s tím že MCR jsou emo tak to necpěte k The Used (já obě ty skupiny miluju a sere mě to!) *16*
      • Re: Neserte sem emo!

        Nikdo ho sem nesere!Jenom jsou tu debilové,kteří ještě nepochopily,že nejsou emo!Jak my chem,tak the used ..... nikomu se to nelíbí,že jim tu nálepku dávají a každyho NORMÁLNÍHO fanouška to sere!Takže nejseš jediná... *5*
    • Re: oni nee

      woe kde si na to prisla...OMG The Used a emo tak to ja sem papez
      • Re: Re: oni nee

        na to sem nepřišla já, bohužel pár neinformovaných lidí co si mylsí že poslouchají The Used to tvrdí,nemusime chodit daleko,podívej se dolů do diskuze...a nejen tam
        • Re: Re: Re: oni nee

          Takovych pár bylo,je a bude .... To sou ty tipy,co na The Used přešli z Tokio Hotel .... a nebo totální ''emo pubertačky'' .... tací lidi sou ubozí,když nevědí co poslouchají!
      • Re: Re: oni nee

        To bych neřešila *15* .... každej normální fanoušek ví,že nejsou emo .... a ten zbytek UŽ neřeším *5*
  • Info

    Prosila bych o všelijaký možný informace a rozhovory popřípadě fotky TU. Pokud možno takový, který nejsou na každym druhym blogu o TU. *3* Díky moc. Můžete mi to posílat na mejla díky...
  • Good Emo

    JJ, The Used-super emo... Ale My Chemical Romance jsou lepší..nebo aspoň byli... *15*
    • Re: Good Emo

      ehm...EMO!??! *8* *13* tady si ze mě někdo dělá snad prdel! *8* *15* *13*
    • Re: Good Emo

      ježííííši,sorry nechci bejt nějaká hnusná ale vždycky mě totálně zvedá ze židle,když někdo řekne o The Used že jsou emo. *9*
      • Re: Re: Good Emo

        To vubec nemužeš řešit ..... je to komedia *4* .... ti co vědí,co sou ti kluci zač,tak taky vědí,že NEJSOU EMO !!! ... takzhe bud v klidu *3*
    • Re: Good Emo

      EMO ??? ! *7* *15*
      • Re: Re: Good Emo

        Tak tos trochu uletěla,ne??Emo(íííííímou?) *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* .... řežu se ..... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • máte pravdu

    The Used mám ráda skoro stejně jako MCR.. i když MCR je moje nej kapela :) sem ráda, že o the used se zatim :( moc neví.. protože pak by je "začali poslouchat" sezonní fanynky a víte jak by to dopadlo.. naneštěstí ted vyslo nove cd the used( je senzacni ;)) tak uvidime jak dopadnou.. *7* *9*
    • Re: máte pravdu

      100% souhlasiim. nekdy je mi ale lito ze je neslychavam v telce bo v radiich...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit