Přejít na výpis diskuzí

Support Lesbiens

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SL =)

    Supporty považuji za jednu z nejlepších českých kapel (a to že jich v čechách moc dobrejch neni), a to doslova. Abych pravdu řekla, moc českých kapel v oblibě nemám, ale SL patří mezi moje nejoblíbenější celkově, a já se prostě jen musím smát lidem kteří jim nadávaj "buzíci, trapáci,šampónci", protože jim nedochází, kam až to tihleti pánové dotáhli. Znáte snad ještě nějakou jinou českou kapelu která dokáže zpívat jen anglicky, a navíc jí to tak dlouho šlape? Supporti jedou prostě podle svýho vlastního stylu, který jim parádně sedí.
    Na všech jejich deskách se mi vždycky něco líbilo, poslouchala něco pořád dokola, ale i některý písničky třeba přepínala. To se ale tak často nestávalo.

    V poslední době narážím na příspěvky typu že SL hodně "vyměkli". Je pravda že když si pustíte písničku ze "So, what?" a hned na to z "Lick It", může to znít divně. Kdo ale neokusil koncert, nemá právo křivdit týhle kapele,, si myslím já. Sama jsem byla účastníkem několika jejich koncertů, vždycky mi z toho běhal mráz po zádech i další den, na koncertě vládla vždycky příjemná atmosféra, a SL už vůbec nebyli ti údajní "šamponci", ale skvělí rockeři.

    Toť můj konečný názor na SL =)
  • Suporti

    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Wareligion

    Zdravím všechny příznivce Supportů.Sice se mi supporti moc nelíbí páč poslouchám spíš metal ale jak nazpívali písničku Wareligion.Tak ta je fakt supeer.takže jestli máte příležitost tak si ji poslechněte......čao *5*
  • Sváťa

    Moc mně mrzí,že od Supportů odchází Sváťa Čech *8* .Byl to moc suprovej bubeník*4*,ale doufám¨,že se najde taky takový suprový bubeník jako byl Tomáš a Sváťa......držím palečky!!!!
    • Re: Sváťa

      ale tak Zbyněk je taky super_ikdyž chvilkama vipadá jak v tranzu_ *15* __ale teď mě tak napadlo co se vlastně stalo s Tomem?_nevíte to někdo?
  • cd Lick It

    http://hudba-video-knihy.avizo.cz/s upport-lesbiens-lick-it--2119072.ht ml
  • support

    supporti jsou nejlebší skupina v Čr jen tak dál *3*
  • Suport

    Rád bych věděl, kde je ten kokot, který si říká Kokotěnko. Sere se do jiných skupin, a příspěvku, že stojejí za hovno a vychvaluje Supporti. Tady se ale neukáže. Zde by se mohl předvádět. až by se z nich posral.
  • Super kapela!!!

    Teď se mi dostalo do ruky DVD od Supportů a musím se přiznat, že mě jejich hudba nadchla!!Každá píseň má nic neříkající úvod, ale pak se to tak rozjede, že nechcete aby písnička skončila....muzikanti jsou opravdu profíci hrají úžasně!!! *3*
  • Supeeer

    Upa supeeeeeeeer miluju Supporty *4* *14* *14* *14* *5* *3* *15*
  • Mááj

    suuper kapela!!! a jak naspíwaly MÁÁJ *14* KRÁÁÁSA !!!!! TO SE JIMM FÁÁÁKT POWEDLO
    • Re: Mááj

      to máš teda pravdu...ale máj je fakt je nej film

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit