Přejít na výpis diskuzí

O-Zone

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ou

    vždyt neumí zpívat *7* co je na nich tak úžasnýho *9*
    • Re: ou

      když se ti nelíbí nemusíš to komentovat
    • Re: ou

      Náhodou sou dobrý! nej je noma numa !
      sou fakt dobry a když jim závydíte tak to vsichni nedávejte najevo!
  • .

    www.stream.cz/video/173290-svedska- superstar
    *4* *1* *1* *15*
  • Je to děs...

    ...když jsou tři buzny v jedné skupině. Ani se nedivím, že se ten jejich paskvil jmenuje Bu-zoun.
  • ellen

    co pa se vlastne stalo *7* *9* *9* ploc pak uz nespivaji *9* *9* *9* *7* *9* *9*
    • Re: ellen

      lebo Dan je ego debil. preto. rozhodil skupinu, lebo si chcel postaviť lepšiu kariéru. to, že potom sa v amerike stratil je jedno... a vlastne Arsenie a Radu mu nikdy neboli dosť dobrý... je to všahnutý egosita. Viac info na mojom blogu. exotkovia.blog.cz *16*
  • O-zone

    O-zone jsou nejlepsi posloucham je od 3led az do tet a to je mi 12 jenom sem na ne trosku zapomela ale zase sem je obevila a posloucham je kazdej den doma na PC a jenom je a nic jineho *14* *14* miluju vas O-zone(Radu si nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* )
    • Re: O-zone

      taky bych řekla *1* .sou to borci a sou fakt nej. *14* *14* *4* nedivim se že je posloucháš od 3 let totiž ja taky.mají dobrý písničky. *3*
  • O-zone dragostea mea...

    Ahoj... Jestli někdo budete chtít přeložit rumunské texty písní od O-zone tak jsem tady... Jsem taky rumunka jak oni... tak se hlašte :) *3* *8*
    • Re: O-zone dragostea mea...

      ahoj prosimtě můžu se zeptat co znamená název songu dragostea din tei v češtině?
      • Re: Re: O-zone dragostea mea...

        Spíš něco jako "lipová láska" *3*
      • Re: Re: O-zone dragostea mea...

        Asi něco jako: Opíchej mě do zadku...
    • Re: O-zone dragostea mea...

      ahoj jo chtěl bych prelozit tu písničku despre tine od o-zone prosim díky
  • rock4ever

    metal,punk rock ,ska a reagge jsou jediný pravý styly co se vyplatí poslouchat to ostatní hlavně hipes jsou jen sračky
  • pop

    já sem snad adoptovaná všichni z naší rodiny poslouchaj metal....a já miluju pop
  • o-zone

    souhlasím.a upozorňuji že všichni co píšou o o-zonech že jsou banda buzerantů, tak asi neví že sami jsou buzeranti tisíciletí.a kdo si to pořád myslí tak je sračka téhle společnosti a neměl by setu už ukazovat *5* *16* *16* *16* *10* ! jo a mimochodem o-zone jsou nej. *1*
    • Re: o-zone

      presne sou to frajéři a nejsem zádnej buzík mam holku!!!
      • Re: Re: o-zone

        Jo ty máš holku buzíku??? To tak někdy buzeranti prý dělají, že mají holku aby na venek vypadali jako normální - ale to je jen taková kamufláž, protože žádnej heterosexuální chlap nemůže Bu-zouny poslouchat. Ale nebraň se tomu a přiznej si to - bude to tak lepší pro tebe i tvou holku.
  • O-zOne

    o-zone je supr skupina a jejich nej song je Dragostea Din Tei *14*
    • Re: O-zOne

      joo Dragostea Din Tei je jejich NEj soong =o** ♥♥
    • Re: O-zOne

      ještě despre tine a de ce plang chitarre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit