Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle očekávání...

    Pondělí 4. července 2011 Rock for people - Hradec králové. Prosím.
  • NME Awards

    Yea :) MCR vyhráli první cenu za nejlepší video a za nejlepší mezinárodní skupinu :) Congratulations ^^♥
  • texty

    zdravím, chtěla bych se zeptat, nevíte, jestli si Gerard ještě pořád píše ty nový texty sám, nebo jestli už to píše někdo jiný? dík za odpověď *3*
    • Re: texty

      Hele já nevim jestli to píše sám (to spis ne) ale cetl sem že s psaním Na Na Na mu pomáhal Justin Bieber... ://
      • Re: Re: texty

        Mozna bych věřila ,že mu s tim někdo pomaha,ale rozhodně ne Bobr.To by Gee musel klesnout fakt hodně hluboko *9*
      • Re: Re: texty

        Ne...píše je sám...nepotřebuje pomáhat od mimina :D
  • mcr u nás

    Četla jsem reportáž z koncertu myslím že z Berlína a Gerard tam řikal že by měli v roce 2011 navštívit i naši malinkou zemi.. *14* Nevíte o tom víc? *7*
    • Re: mcr u nás

      http://www.youtube.com/watch?v=jHwb rDKOZjA

      'Frank come to Prague!'
      říká tam, že tu byli jen jednou, že měli jeden den volnej a tak se tu procháeli a že by tu chtěli v 2011 koncertnout
      na jejich stránkách nás ale ještě nemaj..:/
      • Re: Re: mcr u nás

        Škoda že mi ten odkaz nejde otevřít...
        Kdyby přijely... byl by to můj největší hudební zážitek v životě. 2007 jsem je prošvihla - doteď si to vyčítám... škoda jen že teď...
        ... nemáte občas pocit, když tak posloucháte jejich novou produkci..., no zkrátka, není vám trochu smutno? Nevím, jak s tím žijí ostatní, ale možná nejsem jediná, kdo má pocit o velikém úpadku. Zkrátka škoda že jsem na nich nebyla, když jim na bicí hrál bubeník, a hudba byla hudba... Co říkáte?
        • Re: Re: Re: mcr u nás

          Mě se teda DD libi daleko vic než The Black Parade(asi nejdhoši album) jinak mam nejdradši jejich starši tvorbu *1*
          • Re: Re: Re: Re: mcr u nás

            pčesně.. x) starší se mi taky líběj víc ale ty nový taky ujdou :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: mcr u nás

              Jj ty novy jsou taky dobry *1*
  • ...

    Máj Gerárd, proč tu píšou anti fanoušci?
    To nemaj nic lepšího na práci, a proto se serou do nás, normálních lidí?
    Radši byste si měli pustit Eminema a jít klidně skákat na ulici, né na tuhle stránku.
    A hlavně: Kalhoty dolů!
  • Co?

    Nevíte někdo co to ma Gerard na hlavě za masku(to je kočka nebo myš)v klipu k NaNaNa *7* *7*
    • Re: Co?

      myš *4*
    • Re: Co?

      myš:D
      • Re: Re: Co?

        Dik
  • help

    aaa *9* mě nejde dostat se na oficiálku....objeví se mi tam Tv bo co to je a asi je chyba ve mě, ale ja vazně nwm jak se dostat dál *15* poradte někdo pls *9*
  • :-(

    Bob,odešel prý kvůly neshodům jakým stylem hudby by měly MCR pokračovat,a po několika drsnějších hádkách se shodli na tom že bude lepší když Bob Odejde..
    Zatím žádného jiného bubeníka nemají a snad ani jiného nehledají..
    Dobrá zpráva je že MCR vydali další desku která by měla vyjít asi začátkem října-listopadu
    *9*
    • Re: :-(

      *9* *9* *9*
  • co se děje?

    tak co říkáte na to že bob odešel od MCR? no pro mě docela šok. taky by mě zajímalo přoč odešel *9*
    • Re: co se děje?

      je to opravdu pravda? nechce se mi tomu věřit, prosím ať není *9*
      • Ano Bob odešel

        Bob,odešel prý kvůly neshodům jakým stylem hudby by měly MCR pokračovat,a po několika drsnějších hádkách se shodli na tom že bude lepší když Bob Odejde..
        Zatím žádného jiného bubeníka nemají a snad ani jiného nehledají..
        Dobrá zpráva je že MCR vydali další desku která by měla vyjít asi začátkem října-listopadu
    • Re: co se děje?

      Pro mě to byl šok jak něco! Normálně mi tekly slzy, nechápu to! On je skvělej bubeník a nevím co mu u MCR chybělo.... strašně mě to mrzí *9*
  • Novinky

    Ahoj,
    Poslední dobou jsem byla zaměřená spíš na Green Day a tak nevim co se děje v poslední době s MCR, takže pár dotazů...Kdy by mělo vyjít další album, viděla sem na jejich webovkách Tour- Austrália..vůbec se v tom nevyznám :D..Budou taky v ČR?...prosím odpovězte někdo :) Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit