Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ElBarto
    Mě se od lordů líbi píseň hard rock hallelujah
  • LORDI je na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/230-Lordi
  • Babez For Breakfast

    Tohle album je vážně luxus. Není na něm písnička, která by se mi nelíbila.
  • Lordi

    nemuzu najit od nich pisnicku, ktera by se mi nelibyla, si delam seznam uplne tech nej pisnicek pro me, celkem 40, od lordu pres 20 :D(ostatni skupiny 1-5max) lordi jsou nej
    • Re: Lordi

      nelibila*(preklep s y)
      • Re: Re: Lordi

        Detailisto. Osobně mám za to, že se čím dál tím víc zlepšují. Dřív jsem lehce vybral ty nejlepší. Až album Deadache se mi líbilo celé. A Babez For Breakfast. Nemá chybu. Pokud však mohu doporučit výběrové album, tak setlist Ostrava 2010. Ten se poved. *5*
  • Otus

    tak k Lordum pribil novy bubenik (otus) co na nej rikate podle me kitu nenahradi ale muzu se mylit :) taky by to tu chtelo aktualizovat protoze je tu furt kita jako bubenik
  • Ostrava

    Musím souhlasit. Výkon LORDÚ byl úchvatný. I na pár problémů, díky skvěle vytvořenému setlistu, to byl perfektní zážitek. Jediné co bych zkritizoval, bylo čekání. Z důvodu, že mě ty předkapely vůbec nesedly, bylo až moc dlouhé. Stačila bohatě jedna. Jinak opravdu nádhera. *1*
    Lordi are really the best!!! *10* *16* *10*
    • Re: Ostrava

      jojo,ty předkapely si nejspíš myslely,že je to jejich koncert... *1* ale vážně nejlepší výkon! příště určitě jedu zase!
  • Včera v Ostravě

    Včera v OStravě BEST! A máte chybu v profilu,mají new drummer! :D :) *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    LORDI=BEST! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Babez for breakfast and bitches for brunch!
    • Re: Včera v Ostravě

      JO bylo to best ! *14*
  • MOR

    koncert na MOR nádhera fakt mega !!! *16* *3*
    • Re: MOR

      na moru to byla hruza ...jako pisnicky dobre,hardrock haleluja taky,ale juinak zadna show. a manowar ani nekomentuju :-/
  • MOR

    Tak koncert na MORu byl opravdu brutální. Nádhera *16*
    • Re: MOR

      Ne asi myslim že to byla dobrá tečka za festivalem...
  • zobilation

    Jejich nejlepší deska je zombilation je prostě boží. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit