Přejít na výpis diskuzí

Indy & Wich

HUDEBNÍ SKUPINA 28.6.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HIP HOP!♥

    Jděte do prdele vy kryplové!!Tady je stránka o Indy a Wich,tak proč sem cpete nějaký pitomý metál apod.?Jako to si pište na 'metálové stránky' a ne sem!!A pokud jde o mě,METÁL je pro buzny!Jako vím,každému se líbí něco jinšího,ale tak akorát mě může nasrat,když sem někdo bude strkat takový Kidy,že Hip Hop je pro buzny!!!
  • )))*

    A pak tu ještě píšete jaký sou to namachrovaný frajeři jenom hopeři? A že tahle písnička mluví za vše ? :) Ach jo, děti, asi nevíte, že tohle je diss a v tom bych si nezpívala o něčem krásnym ne ? )))
  • )))*

    Jděte se všichni bodnout;) Ať si každej poslouchá co chce ne, je to jeho věc. Já mám ráda metal i hip hop, ha a teď mě všichni třeba postřílejte. O co vám jde, prosimvás? Nějaký kecy, že hoepři by byly doma zalezlí, kdyby byla bitka? A že metalisti dělají samí tuc tuc tuc? Proberte se z tý diskotéky, tohle jsou ČECHY! *5*
  • hip hop je nej

    řikejte si co chcete, ale ja hip hop miluju... narozdil od metalu ta hudba ma smysl... pokud si vezmu metal... tak jen řvou, nic nechapu a dělaji ze sebe drsnaky... tohle mluvi za vse http://www.youtube.com/watch?v=WQ25 dOD9HEU
    hip hop... oblikaji se normalně... triko, džiny/kratasy boty... značkove oblečeni... chlapi nemaji dlouhé vlasy (aspon nevypadaji jak baby) atd... no prostě PRO MĚ JE NEJLEPŠÍ HIPEC... a je mi uplně jedno, co si o tom myslíte...
  • Hip Hop!!!

    PROSTĚ HIP HOP NEJ!!!!
  • Hip Hop

    Indy a Wich NEJ!! sestra poslouchá metal a rock a už mi stoho jebe!!! METAL bez komentaře!! Rock no ty vole!!!
    • Re: Hip Hop

      ta tvoje sestra ma pravdu metal je nej . nejvetši idioti co znam sou hopeři a rapeři ty píčo .měla by sis někdy poslechnout nakej metal jako iron maiden , anthrax, AC/DC a tak dále .to bys teprve slyšela poradnou muziku! *8* *8* *8* *8* *8*
  • smrt hip hopu

    smrt hip hopu!!!!!!!!!! ať žije metal rock a punk *1* *1*
  • smrt metalu

    smrt metalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
  • metal je pro buzny

    metal je napíču akorát tak dělaj tuc tuc tuc mávaj vlasama jako kriplové a myslej si že sou to největší namachrovaný borci
    • Re: metal je pro buzny

      chtel bych videt kdyby se sli mlatit metalisti+rockeři+punkeři vs.hopeři+rapeři.hopeři by se nejdriv posrali strachy ze by ani patu nevytahli z obrněnyho baraku a vsude by chodili s bodyguardama ty bastarde! *16* *8* *8*
    • Re:Hip Hop je pro buzny

      až na to že tuc tuc tuc tuc tuc neni metal ale techno.Metal,punk,rock jsou nej ale kam se hrabe Hip Hop
  • hop

    nechápu proč všichni co neposlouchaj hip - hop, tak musí furt psát do takovejhle diskuzí, že metal je nej.Na youtube když si dáte Indyho a Wiche zlatokop od nákýho dardajakub tak tam je nákej blbej punker
    • Re: hop

      je tak ... potřebovala bych vědět,jestli někdo z vás neví jak se jmenuje ta písnička,kde si dávaj... "na nohou mám nike né adio...poslouchám radio"...tak to tam něják je,ale nevim název...
      • Re: Re: hop

        přestě tohle je to očem mluvila v tom příspěvku proč se sem sereš kdyš mluvíš úplně o něčem jinym? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit