Přejít na výpis diskuzí

Čechomor

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    *14* *14*
  • ČECHOMOR

    ČECHOMOR. BIL VČERA TV SPORTOVCI. SUPR ZAŽITEK *10* *10* *14* *14*
    • Re: ČECHOMOR

      Nooooooooooooo Blahoželám Vám chlapci k novému CD =P.H.a.Z JE TO SUPEEEEEEEEEEEEER teším sa veľmi z toho len tak d´alej. *14*
    • Re: ČECHOMOR

      supéééééééééééééééé ééér skupina!
      mám z tej skupiny velikánsku radosť.
      supééééééééer chlapci! vel´mi vám fandim .na vašom koncerte je supééééééééér zážitok . *3* *3* *1* *5*
    • Re: ČECHOMOR

      Cˇechomor je supér skupina, sú tam úžastný lˇudia.supér hudobníci,no, proste bohovský úžastná skupina. *14*
    • Re: ČECHOMOR

      no teda ten Cˇechomor je naozaj fakt bohovský úžastný.klobúk dole pred nimi ako to vedia tak zahratˇ no a ten Karel s tými svojími nádherními husličkami to zvláda ešte lepšie ako tá krava Vanessa Mae(fúúúúúj).
      no a ten Karel je bohovský úžastný huslista(myslím ako hudobníka)
      velmi ich zbožňujem -proste paráda .sú proste bohovský úžastný *4*
  • čechomor

    lenka dusilova darmo sa ti trapiš
    to slečna zpiva *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jméno

    Jak se jmenuje ta slečna ,která zpívá s františkem Černým :Josef,moj kochany...děkuji moc
    • HermioneFiennes
      Zpívá s ním Eliška Ptáčková...
    • GoldenSnitch
      Je to Eliška Ptáčková... *3*
    • Re: jméno

      tak to toje ruska................. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: jméno

        Cechomor je proste uzastna skupina ,do ktorej su vsetci Slovaci zblazneni.bola som na ich koncert ,chodim tam kazdy rok ,je to nieco neuveritelne,ako uzasne hraju nema na nich ani ta pizda Vanessa Mae-fuuuuuuuuuuuujno najlepsi je KH a celucicky Cechomor-velmi ich milujem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: nádhera

          Cechomor je najlepšia skupina na celúúúčičkom svete a členovia tejto skupiny sú naozaj fantastický,velˇmi im fandím no a velmi ich aj milujem ,no najlepšie je to ,že sa s nimi osobne poznám=jééééééééééééé ééj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit