Přejít na výpis diskuzí

BONFIRE

HUDEBNÍ SKUPINA 19.5.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava

    Takže. přátelé, vkládám aktuální sestavu této německé rockové stálice:
    Členové skupiny:
    Dominik Hülshorst - bicí
    Uwe Köhler - baskytara
    Chris Limburg - kytara
    Hans Ziller - kytara
    Claus Lessmann - zpěv

    Uní-li to někdo, upravte to v základních informacích, mně to nejde, Díky.
  • opravte to někdo

    Na plakátu na stránkách o koncertu je jich 5...
  • ???

    Tak hele, takových keců a kdo o nich něco ví? kdo je viděl a kde? jen jako abych věděl za co mám dát prachy
    • Re: ???

      Ahoj...tak já o nich vím hodně a viděla jsem je na živáku ve švýcarech a německu.Před 14dni měli koncert v bulharsku a přišlo na ně 50tisíc lidí!!!
      Vždyt není problém si je na internetu najít a poslechnout.Co jsem slyšela,tak lupeny jdou na dračku a mají omezený počet lupenů.
      • Re: Re: ???

        No, řekněme dobrý, koukal jsem nastránky jak to ta firma pořádá, ty mi přijdou dobré. Ale pětikilo za lístek v dnešní době je celkem dost + cesta + nějáké pivíko tam... Jen jestli to není přeceněné. Na druhou stranu je to něco skoro neznámé podle ohlasů na jiných stránkách, málo lidí v diskusích, ale podle klipů jistě ne nezajímavé. Myslím, že přijedu a lístek si koupím tam... *16* *16*
        • Re: Re: Re: ???

          Všichni bychom všechno chtěli nejlépe zadarmo. Když tady byli nazareti,tak měli jen jednu předkapelu a stálo to stejně.Přitom si myslím,že ten koncert nebyl nic moc. Žádný odvaz od kapel.Nemyslím si, že 495kč v dnešní době je hodně....
          • Re: Re: Re: Re: ???

            Já říkám, že přijedu i ze starou, Hodně?
            za lupena ne, ale k tomu pivo, klobásu cestu... už je to litr.Kolik jim zbyde z lupenu, když zaplatí co musí a kolik vydělají hospody kolem jen proto, že tam přijedou nějaci šmidliboyy *13*
  • lupeny

    *4* *4* *4* ... tak přátelé...
    LUPENY JSOU V PŘEDPRODEJI.... hŕŕŕŕŕŕ na ně!!!!
  • lupeny

    Tak přátelé, na www.bsb-kos.wz.cz již je možnost elektronické objednávky lupenů, prosím, pomozte nám jej vyzkoušet, do poznámky napište "zkouška", až budou po 1/4 v předprodeji - dáme vědět, všem ahoj a dík za příspěvky. *16* *16* *16*
  • BONFIRE

    Zdary vypadá to na super akcičku a ještě navíc Chebu *15* *15* *15*
  • BONFIRE v CHEBU

    www.bsb-kos.wz.cz
  • Info

    Zdarek koukněte se na potěšující stránku www.bsb-kos.wz.cz tam je všechno černé na bílém. BONFIRE budou v čechách *5* hned jak to bude možné tak si objednávám lupeny *14*
    • Re: Info

      Zdravím Tě, jsem rád, že jsi rád, že tu budou BONFIRE, lupeny budou v předprodeji od 1. dubna, nejsi-li "místní" objednej si je přes www. stránky(bude tam objednávkový formulář.) *16* *16* *16*
  • je to tak

    JE TO TAK, 13. června 2009 od 20.00 hod na zimním stadionu v Chebu - předkapely:
    STERLING a 0609, hlavní kapela - BONFIRE, máme se na co těšit... *5*
    • Re: je to tak

      Tak to je fakt super a kde se dají sehnat lupeny?
      • Re: Re: je to tak

        Ahoj, těší mne zájem o lupeny, budou od dubna, mrkni na: www.bsb-kos.wz.cz, Vlado *5*
    • Re: je to tak

      bylo by dobré opravit Hansovo jméno!!
      • Re: Re: je to tak

        ...anebo pod tou stránkou je možnost "upravit..." tak to oprav přímo tam... *14*
  • koncert

    BONFIRE budou v Chebu - v červnu *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit