Přejít na výpis diskuzí

Antic Cafe

HUDEBNÍ SKUPINA 16.8.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MUSÍ!sem přijet

    Vím že tu už jednou byli jenomže já zrovna byla v zahraničí.
    Tak bych na ně strááášně ráda jela.
    Vím že si prej daj pauzu.
    Ale zajímaLO my mě na jak dlouho.
    tak jim určo pisněte *3* *9*
  • The end

    An Cafe napsali na svých oficialních stránkách, že jejich poslední live bude 5.1.2010 a dají si "pauzu" *9* *9* *9* . Takže mě teď napadlo, že by jim czech cafekko do konce roku poslali e-mail se vzkazy.... kdyžtak se koukněte na http://ancafe4ever.blog.cz ..... An Cafe is love 4ever
    • The end

      Ano, máš pravdu, to bychom měli, ať o sobě alespoň dámě vědět, že tu jsme a máme je rádi. Jen ti opravím ten titulek, protože The end...zní tak krutě. Řekli, že slibují návrat.. tak se jim to snažme věřit.
      • Re: The end

        to je pravda. Stačí jen pauza *9*
        • Re: Re: The end

          :-OSouhlas,ale vy máte jejich mail?Já AN cafe miluju,sem jak šílenec,ale je to tak:D
  • An CAfe

    an cafe je fakt skvěla skupina dělaj takovou zajímavou hudbu.nechci bejt stejné jak ostatní holky co poslouchaji jedno a to smao ja chci vyčnivat z davu.trochu me vadi že se ta hudba kamoškam nelíbí.A chtěla jsem se zeptat proč bou se oblekal pořád jako dívka ?fakt vypada jako holka ,,..ps:an cafe patří mezi me nej skupiny nejraději mam korejskou skupinu Big Bang ! *14*
  • Oni:-*

    An cafe jsou nej!!a vždycky budou!! *14* *14* Škoda že tam Bou není!!! *9* *9* Nikdo ho nenahradí a vždycky mi tam bude chybět!!!Ale s tím už nic neuděláme!!
    AN CAFE JSOU NEJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • An Cafe

    Vy vsichni rikate ,ze tam kde neni Bou a jsou tam ti dva ,ze ty pisnicky nikdy nebudete poslouchat.Copak ,ale oni za to muzou ze Bou odesel ? *3*
    • Re: An Cafe

      přesně, mně tam yuuki moc nesedne, ale ty písničky sou taky good..... pro mě je An Cafe pořád nejlepší skupina *14* *14*
  • ...

    Nová sestava An Cafe je sice taky dobrá...ale prostě....Už to nikdy nebude ono.An Cafe bez Bou, pro mě nejsou An Cafe...Už nikdy nebudou jako dřív....
    Bou byl, je a vždycky bude speciální část An Cafe.Už jsou to dva roky, ale pořád ho postrádám...
    Bou byl, a také vždycky bude, nenahraditelný.On, jeho kytarové umění, i jeho překrásný úsměv...
    Bou je, a navždy bude, v srdcích všech Cafekkos.
    BOU!ALL CAFEKKOS LOVE U!!!!

    Bou, stále tě postrádám, ale budu silná.
    Protože vím, že teď jsi šťastný, a že jsi to tak chtěl.

    But He's happy,
    so don't cry.

    ..proč mě ta věta vždycky rozpláče...?
    • Re: ...

      an cafe je skupina,která mě dokáže rozesmát a drží mě nad vodou!!!!!!!!doufám,že se nerozpadnou a vydaj nový CD *3* *4* *3*
  • 4ever

    jo no An Cafe je fakt cute kapela....
    ta new sestava celkem ujde ale neni to ono!! pstě Bou 4ever.... *3* *3*
  • Škoda že Bou odešel

    An Cafe je prostě skvělý akorát bez Boua to není ono a nikdy asi už nebude *9* Poslouchám jen songy s Bouem a NIKDY nebudu s tamtěma dvěma *9* Prostě Bou je nejlepší a vždycky bude *14* BOU CHYBÍŠ MY/NÁM Snad se jednoho dne vrátíš....Pořád v to tajně doufám *9*
  • nechápu

    nechápu proč An Cafe mají dva profily XD *1* jako by nebylo jedno stli je název An Cafe nebo Antic Cafe....
  • An Cafe - Bou

    je to fakt.. ale nová sestava je taky fajn.. ale Bou je Bou :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit