Přejít na výpis diskuzí

Al Bano & Romina Power

HUDEBNÍ SKUPINA 25.4.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *14* +++++++++******§§§§§§§§
  • A nedali to spolu zase dohromady??Když je vidím jak se na sebe dívají,Al Bano z Rominy nespustí oči.Viděla jsem koncert ve Veroně a jedním slovem nádhera *14* *14* *14* Žádná jiná ženská se k němu prostě nehodí *16*
    • Kéž by to byla pravda alespoň z poloviny. Já je na dálku dávám zase dohromady :-))
  • Al Bano a Romina

    Toto byl nejkrasnější pár světa!Věřím,tak jako Romina,že jejich dcera se jednou najde živá a krásná.
  • Skvělé duo

    Tahle dvojice patřila k tomu nejlepšímu
    na italské hudební scéně.Jejich písničky
    se pořád poslouchají příjemně a přinášejí
    skvělý relax. *4*
  • nové album Al Bana

    Al Bano nedavno vydal nove album L´amore é sempre l´amore. a vážně se povedlo. *3*
    • Re: nové album Al Bana

      zdravím. Chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte kde získat nějaké celé nahrávky.Třeba z televize. Hlavně koncerty.Děkuji.D
  • ghh

    Al Bano super vtipnej chlapík *1*
    • Re: ghh

      to možná ano ale jeho žena byla ve své ndobě nejhezčí žena která na teto planetě chodila *1*
      • i ja môžem stýmto konštatovaním súhlasiť -naozaj prekrásna to žena i dnes videl som ju tu na videách v Moskve - niečo fantastické-obaja sa stretli a spolu spievali išlo a ide mi srdce vyskočiť z hrude a slzy sa mi rynú po lícach -plačem radosťou,ale naozaj -je to niečo,prečo sa oplatí žiť a prežiť takéto chvíle -vďaka tým ,ktorý takéto niečo zorganizovalia oni speváci sa zišli a ukázali ,čo v nich ešte dobré zostalo a zostane i v nás ,čo sme boli toho prítomní-ešte raz srdečná vďaka Albáno a Romina Váš divák a neprestávajúci obdivovateľ-dlhé a večné zdravie Vám obom moji drahý
      • Verím, a to silne ,že Ylenia sa konečne objaví, ako anjel z čistého neba-to, čo prežila jej oprávňuje sa vrátiť k svojej drahej matke,ktorá v ňu neustále verí,a čaká na najdrahšiu prvorodenú dcérenku -plne s ňou súcitím -JULIO *14*
      • Re: Re: ghh

        Máš pravdu Romina byla opravdu krásná,snad i tou láskou,byl to krásný pár,škoda jeho konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit