Přejít na výpis diskuzí

5 Seconds Of Summer

HUDEBNÍ SKUPINA 30.1.2014 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou super *1* *2* *15*
  • Jsem ráda, že existují *14* Hlavně co se mi na nich líbí je to, že nekopírujou ostatní skupiny, ale mají svůj vlastní cíl. A to je to co je dělá originální. *14*
  • 1D ať žijou dělá si prd*l co si to si to o sobě myslí takovej trapnej komentář a ještě ke všemu trapně napsanej *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *11* *10* *12* *12* *7* *7* *6* *6*
  • look je boži kluk *14
    • Cože? Look? Pokud vím, tak jeho jméno se píše Luke (pokud jsi chtěla napsat jeho jméno) :)
  • Ľudia čo si myslite o tej novej pesničke?? :D ja myslím že je úplne božia :3:3 úplne sa teším z nich <333
    • Ahoj :) myslíš She's Kinda Hot?
      tak o této písničce vím, že je boží :D
      Poslouchám ji furt:) a mám ji jako vyzvánění na mobilu :D

      Pěkný den :)
  • Ashton je boží kluk *14* *14* *14* *14* *14*
  • boží jsou všichni hlavně u písničky Voodoo doll *14* *14* *4* *3* *14* *14*
  • Další teplouši.... *16*
    • Jseš no
    • tvoj názor je všetkým u riti :*
    • chcípni
    • Jasne, kks pozri sa najprv na seba a až potom odsudzuj iných! *3*
  • Hej ako kľud nikto nikomu neberie názor, ale boa nechápem lúdi ktorý pre svoje sny ani prstom nepohnú ale teraz sa budu navážať do npr. 5SOS *16* ktorý si idú za svojim snom a už vôbec nieje pravda ta čo tu pridala nebudem menovať (Directionerla~Niallerka... ANO viem som sviňa *3* ) že su 5SOS b*zeranti a č*raci to vôbec nie je pravda, možno to ty o nich vravíš a pri tom mali možno viac dievčat ako ty chalanov *9* Netreba sa nad blbosťou iných rozčuľovať *3* to sa už nedá liečiť *1* *1* *1*
    • Nikdy u mně nebudou teplouši!!!!!!! Jsou úžasní, mám je moc ráda *14* *14*
  • Kvůli téhle skupině se pokazilo přátelství mezi mnou a jednou holkou která je tedka je ta 5soserka takže moc děkuji
    • Pokazilo se ti přátelství, protože jsi pravděpodobně taková, že s tebou přátelé nevydrží, tak je nemáš...smůla no
    • Hah tak ty si hodně dobrá *3* *15* *15* *15* *15* *15* PAnebože nepiš sem tuhle blbost *15* *15* *15* fakt nechápu jak někommu skupina zkazí přátelství *15* Moje nejlepší kamarádka poslouchá Linkin Park a já 5sos a nebrečíme z toho *3* *15* *15* *15* *15*
    • A fandíš 1D že jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit