Přejít na výpis diskuzí

4TET

HUDEBNÍ SKUPINA 17.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Benefiční koncert

    Včera jsem měla možnost vidět ve Státní opeře benefiční koncert se skupinou 4TET. Fantastické !!! Pan Korn je jako víno, čím zralejší, tím lepší. Tahle skupina kluků je prostě úžasná. Díky na nádherný zážitek ! Jiřina
  • 4Teti

    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Videa z koncertů

    Na youtube.com jsou nějaká nová videa z koncertů 4TETu. Např. taneční choreografie k Robinsonovi. *15*
    • Re: Videa z koncertů

      *7* už jsem je našla *14*
      • Re: Re: Videa z koncertů

        OK *3* *3*
    • Re: Videa z koncertů

      Ahoj Veny, nemůžu nic nového najít, můžeš sem prosím hodit odkaz? Díky *14*
  • 4TET!

    4TET jsou naprosto skvělí a jedineční. Zážitek z jejich koncertu je prostě nezapomenutelný!!
  • koncert

    Ahojky...tak včera jsem byla na koncertě a jsem naprosto nadšená,takovou úžasnou atmosféru už jsem dlouho nezažila!!!Opravdu jsou to UMĚLCI a to jak každý sám,tak i jako celek..nikdy by mě nenapadlo,že jsou tak vtipní a že dokážou rozpumpovat a rozesmát celej sál...fakt supééér!!! *15*
    • Re: koncert

      Taky jsem byla na konzertě 19.7.2008.A musím s tebou naprosto souhlasit jsou dokonalý. Jeden opilec tak něco řval a oni s ním legračním a inteligentním způsobec vypořádali,že pak už nic nekesl.Chtěla bych je ještě jednou vidět. *9* Jsem do nich totiž blázen.Jak do jejich zpěvu tak do nich.
  • plsky plsky....

    Miluju 4tet....jenže... *9* *9* nemůžu sehnat céda.......nebyla by nějaká dobrá duše, která by mi je poslala?? *14* *14*
    • Re: plsky plsky....

      no možná by to šlo.. *3* *1*
  • Manez

    Nevite nahodou, jak se jmenuje pisen, kterou zpivali v posledni Manezi Bolka Polivky?
    • Re: Manez

      V poslední Manéži 31. 5. 2008 zpíval 4TET 2 písničky, a to Prstýnek z pohádky Princezna se zlatou hvězdou a Thriller od Michaela Jacksona *14*
  • hej úúúplně nejlepší

    tak, včera jsem byla na jejich koncertu a jeste ted sem z toho nejak mimo... to co tam predváděli to bylo vážně super nejenže skvěle zpívají ale sou to komici tak sem se dlouho nezasmála jako včera. Proste originál každým coulem..:D
  • bomba

    4TET prostě nemá chybu jsou fakt super takhle sehrana skupina se jen tak nevidi *14*
    • Re: bomba

      *14* souhlasím *14*
  • Videoklipy

    Mrknete na profil Dusana Kollara, ma tam videoklipy se 4TETem *3*
    • Re: Videoklipy

      mrkněte sem http://www.osobnosti.cz/dusan-kolla r.php *14*
      • Re: Re: Videoklipy

        Pozor! Dusanuv profil zmizel!!! Nevite nekdo, co se stalo???? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit