Přejít na výpis diskuzí

30 Seconds To Mars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
164 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavel.lysonek.9
    Prosím o info co znamenaj 4 znaky. dík
    • Ahoj,
      Existují dvě vysvětlení tohoto znaku:

      1) Že jsou to jména planet sluneční soustavy - Merkuru, Venuše, Země a Marsu
      Provázané M jako merkur. Druhý symbol: zdá se, že rotuje v opačném smru a Venuše se v opačném směru otáčí narozdíl od všech ostatních planet pozemského typu. Třetí symbol: římská číslice tři a Země je třetí od Slunce. A Čtvrtý symbol: dvě tečky okolo většího kruhu, který by mohl bý mars a jeho dva měsíce.

      2) Klikyháky představují jméno kapely
      Provázané trojky, což představuje 30, druhý smbol: otáčení v opačném směru jakoby odpočítávání, což ředstavuje sekundy - seconds. Třetí symbol: podíváte-li se mezi řídky, dostanete dvě čáry, které předatvují ''to'' /two/ a čtvrtý symbol: stejné vysvětlení - MARS
  • Ahoj

    Povedené klipy, chytlavé písně, melodická hudba, skvělé texty a navíc zpěvák s úžasným hlasem a nádhernýma očima. *14*
  • prague city festival

    Ahojky! Včerejší PCF byl vážně úžasnej! Chlapci jak jinak než zaváleli a to ve velkym, všichni zpívali a musim říct, že si myslim že 30stM mají asi nejlepší a nejvěrnější fanoušky! Na ten den nikdy nezapomenu :D
    • Re: prague city festival

      Byl to svělí žážitek ani já nezapomenu
  • PREDAM LISTKY

    Caute, predavam LISTKY, MAM 4 NA RUKE. mne tam zrusili kapelu,koli ktorje som chcel ist,ale kto by mal zaujem vidiet 30 seconds to mars tak mi napiste mail na adresu : kelinko@centrum.sk *3*
  • Lístky na Prague City Festival

    Ahoj, nechtěl by někdo lístky na tento festival? Koupil jsem je kvůli Blink182, ale ti letos nedorazí... Stání u pódia za 990,-. Preferuji předání z ruky do ruky (Praha nebo Liberecko). Ozvěte se na jan.pernikl na gmail.com
  • Prague City Festival

    Lidi jedete někdo 23.6. na festival do Prahy kde má být jako hlavní skupina 30 STM <3 *14* *14* *14* :) nemůžu uvěřit tomu ,že tady zase budou *14*
    • Re: Prague City Festival

      Ahojky, prosímtě můžu se Tě zeptat, odkud máš lístky? Ticketportal? Tam je totiž vždycky kupuju já, ale asi jdou někde sehnat i levnější. To je bomba, že tu budou, sem do nich blázen a nejspíš bych se to nedozvěděla, kdybys to sem nenapsala, takže za to díky moc :)) Dyžtak mi prosím písni na mail sara.zikanova@seznam.cz Ještě jednou díky! pa :)
    • Re: Prague City Festival

      řekl bych že hlavní tahák tam budou blink 182
    • Re: Prague City Festival

      Jáá du! *4* Sehnala sem lístku dopředu tak se neůžu dočkat..je to fakt událost! SUPROVÁ UDÁLOST.. *14*
  • znaky

    ahojda, když jste tady tak velký fanoušci a fanynky, tak mi prosím poradíte, co znamenají ty jejich znaky?? :))Nemůžu to nikde najít.. Děkuju :))
    • Re: znaky

      http://jaredletofansite.sblog.cz/sy m
      zkus se podívat tady...je to první stránka, která mě napadla, ale dá se to najít na hodně blozích atd...Bohužel třeba Triad tam dodán není...
      • Re: Re: znaky

        díky moc :))
  • merry chrismas

    všem Echelon přeju krásné vánoce a štastný nový rok 2011
  • love

    že je jared pekny *5* *4* *4* *14*
  • ....

    Ahoj, neví někdo, kde by se dali sehnat lístky na jejich koncert v polsku 14.12. 2010? Kdyžtak písněte na mail-moc děkuju.
    • Re: ....

      Asi tě zklamu ale všechny lístky byly vyprodány do týdne od uvedení do prodoje, taky jsem to nestihla :(
      • Re: Re: ....

        Chjoo!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit