Přejít na výpis diskuzí

2 Unlimited

HUDEBNÍ SKUPINA 17.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám,tahle diskuze nějak zaspala,ani se tu nepíše o comebacku 2 Unlimited v původní sestavě a nových vystoupení, nové foto a vydea např letos v červenci vystoupí na Slovensku společně s Twenty 4 steven,Vengaboys v cele s Davidem Hasselhofem.
  • Triko

    Prosím scháním triko s motivy 2 unlimited. Pokud možno Xl nebo L. Koupím i použité nepoškozené. Děkuji Michal
  • nové album?

    Zdravím lidičkové, na Youtube se objevují zprávy, že budou Ray a Anita vydávat v lednu či únoru nové album. Nevíte o tom něco víc, je to pravda nebo jen drb? Mějte se. Pa Nastykid *3*
    • Re: nové album?

      Jinak nový singel Anity a Raye je už na světě,akorád není ještě vydaný,tak se máme na co těšit,více odkaz na www gogle.com vyhledavač v češtině 2 Unlimited,tak koukněte.
    • Re: nové album?

      Já jsem o tom taky slyšel,koukal jsem na Youtube,vyděl jsem nové vystoupení Raye a Anity 2 Unlimited jsou zpět,četl jsem,že v lednu mají vydat nový singl a nové album 2010,ta zpráva mne hodně překvapila,akorád nebudou pod názvem 2 Unlimited,tuhle ochranou známku si drží jeden z producentů,co jsem se ještě dočetl,že i ty dvě kočky které tvořily kapelu po rozpadu Raye a Anity se taky daly zas dohromady,taky nebudou vystupovat pod 2 Unlimited,takže budou dvě kapely 2 Unlimited,ale mne hlavně zajímá Ray a Anita to jsou pro mne praví 2 Unlimited a od těch se dočkáme nového alba,jsem zvědav jaký budou mít Sound,jestli to nebude ten modernější Dance Floor.
  • Get Ready

    mám to album v originálu koupil sem někdy dávno v zastavárně ....
  • 2 Unlimited

    Kapelu 2 Unlimited jsem měl moc rád,to byly časy kdy jsme na jejich hity trsaly na Diskotékách,mám všechna alba i to poslední s názvem 2,kde tvořili kapelu dvě interpretky,zdaleka to jejich poslední album nebylo tak dobré jako ty předešlé,prostě Ray a Anita jsou nenahraditelní,co vím tak pořád pod 2 Unlimited vycházejí remixy těch největších hitů a vyšlo několik cd,ale není to prostě ono jenom remixy "smutné",furt věřím v to,že se někdy Ray a Anita dají dohromady a natočí nový album,byl jsem v letech 93-94 na jejich koncertech v Praze ve sportovní hale na Výstavišti,v rámci éry těch Megadance festivalů.
    • Re: 2 Unlimited

      ahojZdeňku, jsem taky fandou Anity a Raye. Ztratil jsem album Get Ready, s hity jako Twilight Zone, anebo Workaholic. A stále je hledám, ale nenacházím. Nevíš, jak by se dalo toto album sehnat? zdravím Tě Jirka
      • Re: Re: 2 Unlimited

        Ahoj Jirko,zkus se podívat na Torenty Bitlord,tam by to mohlo být,nebo na www.grammy.ru,jinak to mají v Pražské půjčovně Musicworld.cz,to album znám,je dobré,mne se podařilo stáhnout od nich nějaké ty remixové Compilace 2007,ale to není ono Originál hity jsou lepší,mám i to album s názvem 2 z roku 98,jak tam nezpívají Ray ani Anita,tak to taky není ono.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit