Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podcasty

    Oba podcasty su kvalitne aj hPod aj FC, oba pocuvam rad a aj nadalej budem. Ale FC dokazal to co hPod s novym obsadenim zatial nedokazal. Rozosmiat ma na ulici medzi ludmi a skvele pobavit. Takze preto su u mna pani Grygar, Polacek, Bach a (snad) zatial M.I.A Pavel Dobrovsky numero UNO
  • Vidim to podobne, ale stejne posloucham oba:) Pecka, konkurenci boj konecne zacal;)
  • Nový podcast je každopádně super, staré známé hlasy, má to gule, jak už někdo poznamenal =) Přesto u mě na prvním místě zůstává Hpod, klasika, nové obsazení se snaží a jde jim to více než dobře. Nechápu to množství negativních komentářů na jejich stranu. Máme tu zkrátka dva skvělé podcasty, s vlastním stylem, oba jsou super *3* ...ale stejně je to škoda, že se původní tým rozdělil.
    • No hPod se bohuzel zmenil na indie a hlas Tomase Krajci je vylozene uspavaci (byt proti nemu nic osobniho nemam). U novych hPodu bohuzel nevydrzim ani do 1/3, protoze me proste nebavi. Fight Club ma stare osvedcene obsazeni a proste je to pro me na uplne jine (vyssi) urovni - nenudim se u toho.
      • Vidim to stejne :-) +1
    • oin.odin
      hPod nezavrhujem len ... už ma nedokáže udržať od začiatku do konca ... jednoducho už to nie je ono
  • Ocelot23

    Pravý Hpod

    No už jsem myslel , že vás kluci neuslyšim :D Hodně zdaru s Games.cz :)
  • P.D.

    Příde někdy Pavel Dobrovský do Fight Clubu jako třeba host nebo něco podobnýho ?
  • Sláva

    Paráda, některé Hpody jsem už ani nedoposlouchával, protože i když se Jarda snaží, tak mu to jde hůř, než staré gardě. :) Moc se těším na poslech. ;)
  • Nejčastější slovo v diskuzi? Pavel...

    Mám dojem, že se k němu nikdo z podcastu nějak nevyjadřoval, ne? Jen mě zajímá, jestli tu je možnost, že bude občasným hostem, nebo jeho hlas/myšlenky zmizí z české podcastové scény...(což my byla dle mého velká škoda)
  • Me se cas zobrazoval spravne, diky za ten pravy "hpod" kuci ;-)
  • Ešte som sa nedostal k tomu aby som si Vás vypočul, takže sa možno pýtam nesprávne, ale vráti sa aj rubrika "Game Over", prípadne nejaká obdoba? Ďakujem.
    • oin.odin
      ja ja "Game Over" bolo super ... a nejaká ta game hudba s "fundovaným" komentárom by tiež bodla
  • Dotaz na redakci

    Je možné opět posílat na email audiodotazy?

    btw. díky za Last.fm ;)
    • janchor
      Jasně. Audiodotazy buď na mail nebo telefonní záznamník (226 258 505).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit