Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    No nevim. Po poslednim Woflovi me uplne presla chut...

    • DFCZ

      Bavila mě jízda na čoklovi. Teda ty dvě co ve hře byly. Zbytek byl otřesnej snad úplně ve všem. Zlatej The New Order, kterej sice nějakou social message měl, ale tehdy ještě do toho tak agresivně nešlapali.

      • drasta

        Mne je "social message" ukradenej pokud se to nelame pres koleno na ukor kvality hry. Ja pravdepodobne neco co bys popsal jako "Slunickar".

        Co me vadilo bylo spis ze ta hra byla spatne nadesignovana a hra na nejvyssi obtiznost vubec nebyla dobre vyvazena ani zabavna. 

        Pribeh psala parta orangutanu s PTSD z vypalovani pralesu pro vysazovani palmy olejne kdy v jednu chvili pan hrdina s usmeven na rtech zabijel nacky a mocil na jejich mrtvoly aby sekundu potom truchlil a mudroval o smyslu zivota protoze mu zabili babicku. 

        Schopnost navic bez kterou tam pridali po headswapu asi snad jen proto ze "pokracovani" byla absolutne zbytecna blbost bez ktere bych se snad mnohem radsi obesel.

  • Whoossain

    Ale jo, těšim se. Jen je škoda, že Blazkowiczova dcera není černoška. Ideálně transgender. To teď frčí...

  • Jack1947

    Nevadí mi hrát za jeho dceru když tam budou vnitřnosti a lebky lítat vzduchem... a jsem rád že tam bude AI a ne jen blbej coop.

  • jindra.veliky

    Pokud tam nebude aicko jen tupe stat a cekat na popravdu, tak by to mohla byt velka zabava

    • Jack1947

      Jako by na PS4 ti to vadilo 🙂

  • DFCZ

    No hlavně se nebojí SJW, stejně jako všichni Švédi. Tohle má s Wolfem společného fakt pramálo.

    • abyste se z ženských hlavních hrdinek nepodělali strachy

      • Magister_Peditum

        Tak, když jsou dobře napsané, tak je to v pohodě. Třeba Amicia z Plague Tale byla fajn. 

        • DFCZ

          Byla! Ale v celé hře nebyl ani jeden basketbalista, takže rasismus.

    • Maxianimal

      Pokud myslíš starého Wolfa, tak to ano. Jinak s rebootem Wolfa to má naopak společného všechno.

      • Jack1947

        Jen New order a to není reboot navíc.

        ( nemá chybí tam bleskové zbraně zombíci ( ti byli v Old blood)katakomby.

        • na Tebe aby si člověk zavolal lingvistu

          • Meow

            Jsem tu a stejně se nechytám... :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit