Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • navíc se díky always online sdílení zvířátek banovalo za kreaturky ve tvaru chodících pohlavních orgánů, kozosaury a jiné pokusy zoufalých hráčů vyždímat z toho aspoň trochu srandy *4*
    • Always only je mor. Nikdo mi nebude diktovat jestli se muj char muze nebo nemuze jmenovat falus nebo tak vypadat. Kdyz kupuju chleba tak mi taky nikdo nediktuje jak ho krajet. *3*
  • Tohle video z GDC 2005 ukazuje původní vizi Willa Wrighta:
    http://www.youtube.com/watch?v=T8dvMDFOFnA
    • Walldstein
      tak a teď by mě zajímalo proč z toho udělali to co z toho udělali? Vždyť i to techdemo bylo pomalu lepší než výslednej produkt...
      • Managori ... to demicko vypada mnohem lip nez vysledek
  • Ja bych videl hlavni potiz v tom, ze jednotlivy etapy na sebe nijak zvlast nenavazovaly ... a kdyz se to prevalilo do strategicky casti, kde se z toho stala naprosto nudna rts "kdo vyrobi vic a rycheljs" ... tak me to prestalo bavit. Navic navrhy budov, vozitek, ... postradalo defakto jakykoli smysl.
  • Zajímavá hra, která dojela na tom, že to byla pouze sada mini-her s minimem možností co dělat. Kdyby zapracovali na každé a nějak to ožvili, přidali herní prvky, tak to mohla být bomba. Mít v poslední fázi hru podobnou modifikované vesmírne Civ4 by byla paráda, ale přílišná jednoduchost a přímočarost to zabila. Osobně pro mě byla ta poslední fáze největším zklamáním a především díky ovládání, u kterého bych hodně rychle utočil kolečko a namohl prst.
  • Mě spore trochu zklamalo nejvíc mě bavila vesmírná fáze chci zeptat jaká byla ta devátá fáze v původní hře tady je jen- buněčná, vodní, vývoje tvorů, kmenová, městská, civilizační a dvě vesmírné. Neví někdo jaká byla devátá?
    • Walldstein
      jo to by mě taky zajímalo..teoreticky by se mohlo jednat o to, že první vesmírná "fáze" by měla být "předwarpová" civilizace a druhá civilizace s možností nadsvětelného cestování..
  • Osviceny
    Jo jo jo, to byli časy s kmenem osvícenců.... z malé buňky jsem vybudoval nejmoudřejší civilizaci ve vesmíru (ne nepodobnou mě samotnému)
    • vlastik.plaminek
      Wow, civilizace s životností 5 minut se jenom tak nevidí.
  • Spore bylo bohužel nedotažené. Každou fázi chtělo obohatit a vesmírnou naopak zkrátit (jako konec beru střed galaxie). Grafika ani stylizace mi nevadí, dodalo to k pozitivnímu vyznění celé hry, příjemná oddechovka :)
    Koncept to byl ale podle mě naprosto geniální a byl bych hrozně rád, kdyby se znovu objevil v jiné hře (nebo sérii her, aby každá fáze (nemusí být zrovna evoluční) byla plnohodnotná) :)

    Jinak Spore bylo přijato velmi pozitivně, 80 % byl medián, tak nevím, jestli pojem "slabě nadprůměrné" je nejvhodnější. Na druhou stranu co jsem teď koukal na Metacritic, tak uživatelské hodnocení 4.5 oproti recenzentským 85, zajímavé :D
  • Ja si taky myslim ze dnes by Spore slavilo uspech, infantilnost dneska leti.
    Dalsi věc která Spore moc nepomohla byla nutnost bejt online pro plnou funkcnost hry, ačkoliv to byl singleplayer.Kazdopadne to je skoda, mohla to byt vazne ultimantni hra.
  • Amylee.Anderson
    Mě Spore hodně bavilo, ale jenom jednou a jen do vesmírné fáze, ta mě natolik nebavila, že jsem se k tomu už nevrátila...
  • Ten poslední obrázek = win !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit