Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu, ale opravdu bych ocenil do FunComu aby se na všechno vykašlali a začali dělat na Anarchy Online 2. V AO to byly nejlepší roky v MMO.
  • hm nejlepsší věc ve hře.. ability wheel vyhodili.. RIP failcom
  • já doufám, že stihnu dohrát původní TSW (aspoň na konec Transylvánie), než to zaříznou...
  • Zatím mám nahráno v Legends jen pár hodin, ale myslím, že o moc víc nepřidám. Příběh je zatím úplně stejný(včetně videí) kromě 5 minut tutoriálu na začátku. Jedinou změnu kterou jsem postřehl je soubojový systém. Už si nemůžete vybrat jakoukoliv větev dovedností, ale jste omezeni na dvě podle své třídy. Navíc 1 slot pro postavu (v základu) ani nenabízí moc možností pro zkoušení. Pro mě velké zklamání a ani si nemyslím že hra bude mít nějaký velký úspěch.
  • Secret World se mi líbil, ale přiznám se, že jsem nikdy doopravdy neproniknul do systému vývoje postavy. V tom absolutně otevřeném systému jsem byl ztracený a prostě jsem se nedokázal rozhodnout, jaký si udělat build. Pokud tohle zjednodušili, možná hru znova zkusím.

    Radši bych ale byl za nového Conana, buď Age of Conan 2 nebo single player a la Zaklínač 3. Podle mě je Conan nevyužité universum, které by Sapkowskému mohlo konkurovat, a Funcom už prokázal, že má pro Howardův svět cit.
    • rofl
    • lol
  • Hmm... To by mohlo být slibné, jestli SW něco sráželo, tak absurdnost hororového scénáře, kdy si "osamělý" hrdina (parta) připadal v "opuštěných" lokacích jak na Václaváku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit