Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak dufam ze uz tieto vianoce to daju na steame za 5 euro, nech si to kupim aj ja :)
  • God-of-War
    Sakra...to abych zacal drtit prvni dil, ktrery sem tak pracne stahnul.. ze storu:)))
  • montatatana
    Hodilo by se podtoknout, ze Starbreeze na hre jen pricmrdava. Hlavnim studiem je Overkill Software.
  • No, snad po ohlasech z open bety po vydání co nejrychleji upraví chování civilistů (a vůbec jejich interakce s policií) - neni normální, aby furt jak střelený vbíhali přímo do přestřelky (a flojdi se za nima kolikrát i kryli).
  • Prijde mi, z videjek, ze zlepsili chovani zbrani resp. pocit ze strileni.
    Jednicka se mi libila napadem,ale nejak me nechytla, na dvojku zacinam mit zalusk.
    • Ronox
      Na tom má podíl ten člověk z DICE, který k nim přešel. Už to není tak suché střílení jako v prvním díle. Já se těším :)
    • rancor1223
      Tak to jsme na tom přesně opačně, mě to nové chování zbraní přijde přehnané a otravné.
  • Bravo :) Hodne jim to preju, hlavne po tom co nekde psali ze veskere sve prostredky vyuzili na tvorbu hry a minimum slo na marketing.. Vytvorili kvalitni hru a toho si hraci ocividne ceni. Zaslouzi si to.
  • není se co divit, když časově omezenou Payday1 dostali hráčí CS:GO zdarma...vyzkoušeli a zřejmě našli ventyl na odreagování. Já si teda počkám na recenzi. Snad příjemně překvapí.
    • Miserius
      Jo, tim to určitě bude... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit