Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c

    Hral som to nepresiel. Prestalo to bavit. Puzzle skoro na kazdom kroku. Ako puzzly mam rad, ale ne vsade afurt. Tak isto vybava, brnenia, zbrane a ostatne. Dookola to iste. Loot ten samy. Nuda. Grafika hry podla mna pekna az na tu neoptimalizovanost. Teda ne prisla dost neoptimalizovana, otocim sa na less plynulost na max detaily 1080p (len priklad) otocim sa n jazero 30fps a seky. Idem v lese 40fps avg. Dam dole vsetko na LOW a este aj 50% scaling, a 720p 50fps ci kolko, tam vsetko na max full hd 45fps podla toho teda kde som stal, obcas to slo dole to 30 tok. Grafiku mam gtx 1060 6g, islo to na h.o.v.n.o sprepacenim. Mal som najnovsie drivere co si pametam. Strasne optymalizacia. Aspon keby som mohol vynit moje cpu, ale to bolo zatazene tak na polku, takze nemozem povedat, ze my znizoval vykon. Anyway, aspon ze to islo hrat. Kedze aj na nizkych fps, tzn 30tky to islo prekvapivo plynulo aspon ziadne velke seky a trhanie a pod. Ale ked som sa konecne vykaslal na grafiku nastavenia a pod. Hra ma zo zaciatku v tiahla ale akonahle som nasiel recept ako zdolavat nepriatelov. Ktory skill je brutalny a ktory stoji za velke H. Nebolo to velmi tazke ale bolo to neskutocne otravne. myslim tie puzzly. Keby ze su nejak zabavne. Ale oni niekedy som mal pocit, ze su tam aby vyplnili miesto kde dosla autorom fantazia a nevedeli co dalej. Ked som prisiel na koniec. Viem podla videa kde som dopozeral zaver. Lebo som fakt nemal naladu. Tak som siel kus dole. Puzzle. Siel som na druhu stranu puzzle. Siel som do stredu dole schodmi, Puzzle (vyriesil som to vstrede stymi velkymi ozubenymi kolami. A potom na mna dolahla akasi unava z nich. Mal som dost. Na niekoho to mozno prislo skor. Na mna prave tam a vtedy a nedokazal som hrat dalej. Btw. uz o tom , ze som skoncil som uvazol aj skor. Ale povedal som si co ked najdem nejaku super vecicku, najeky zaujimavy artefakt. Nic zaujimaveho. xkrat tie iste dyky, ci mece ci helmi sekery a pod. Uplne bez fantazie. Tato hra ma sklamala uprimne. A preto, ked nebudem vidiet nejake pozitivne ohlasy na tento update. Ani ma nehne hrat hru este raz. prip. dokoncit atd.

  • skaven

    je pravda,ze som to nedohral..sa mi zdalo, ze je tam priliz vela puzzlov na 1m2. Dostal som sa do Baedish lowlands, a ocarenie vysumelo


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit