Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli je tady nutnost přítomnosti "diskuzních bachařů", potom netuším, co by se muselo stát na HREJ. Tam člověk nalezne desetinásobně větší žaludeční výplach, než je zde. Kdyby kluci ze "SAPORTU" raději zastali pozici poštovního kurýra.
    • Jack1947
      Píšu to stále že to není tady až tak hrozné... hrej nesleduji ale je to tam fakt hrozné a nemají tam žádné (ehm ehm) tak proč tady ano. Bude to beztak podle libosti/nelibosti příspěvku. Ne, podle toho jak moc porušuje pravidla ( nerejp sem mooc?¨).
      • Hanzales
        Nemyslím si. Již jsem zahlédl vlákno, kde zůstaly totální samolibé bláboly s decentními narážkami, ale smazáno bylo pod tím něco, co bylo nejspíše urážlivé, nebo sprosté, nebo obojí.
        Stejně tak se to má počítám s kritizováním redakce. Pokud je kritika slušná a věcná, věřím, že ji nesmažou. Pokud jsou to jen negativní, ničím nepodložená slova, není se pak čemu divit.
        No a pokud je to někde hrozné, pak je dobře, že tady nebude, nebo bude dost méně. Poslední tak půlrok začaly ty diskuze vypadat fakt hrozně, většinou dialogy dvou nevyzrálých jedinců a neustálých provokací a vyvolávání hádek formou chatu. Osobně jsem začal mnohem méně přispívat a pročítat diskuze, protože mezi tím najít normální komentáře bylo občas pomalu nemožné.
        Pokud se to zlepší, jedině dobře.
  • yuri.sidius
    Tahle změna se mě nijak nedotkne takže u mě dobrý *4*
  • Tak ty zmeny znamenaji, ze se nesmi kritizovat redakce. Vyjadril jsem se ve vsi slusnosti k nizke kvalite novinek a recenzi a ze diskuse je to jedine,co tento web drzi nad vodou a prispevek mi zmizel :-).
    • Jack1947
      Nejenom ta. *12*
  • Zni to moc hezky ale zatim to vypada ze se v diskuzich nezmenilo vubec ale vubec nic...
    • Ristoro
      Co si budeme nalhávat, hodně lidí se tady chodí s popcornem bavit do těch diskuzí a sledovat místní troly.
      • Mohu jen potvrdit...
        • Jack1947
          I bez popcornu.
    • Mart9
      Psal jsem to tu už včera, že se nic moc nezmění. Ty diskuse tady totiž nejsou tak špatné, jen žijou, což slabé povahy vidí jako problém.
  • Majkl
    problém je, že si v poslední době hodně lidí zaměňuje cizí názory se kterými nesouhlasí, nebo se jim nelíbí, za trolling, je to hodně tenká čára a je snadné ji překročit, ale třeba ti moderátoři z venku nebudou tak hákliví, když se třeba někdo otře o jejich oblíbenou indie hru, protože vůbec nebudou vědět o co jde *4*

    a nebo to bude to Cimrmanovské "teď přijde mladej a to bude sekáč, ten se nezakecá"
  • TheGGG
    Pořádek musí bejt, snad cenzor veterán mlaďochy zaučí a řekne jim na jaká jelita si mají dávat pozor.
    BTW: Pro nové pány cenzory, já jsem tady klasický dobrák od kosti, vytříbený charakter a všemi milovaná postava, která se skromně drží vedlejší role nestraného mudrce. Jsem taková kombinace Dumbledora, Gandalfa, mistra Yody s lehkou šviháckou příměsí Clinta Eastwooda a Dannyho Treja.
  • Nové pravidlá idiotom do hlavy rozum nenalejú
  • Paneboze jestli tohle neni april tak je to to nejlepsi co se mohlo games.cz stat! Za me rozhodne palec nahoru!

    chtelo by to jeste udelat neco s automaticky zakazanymi slovy, nerikam uplne vypnout ale skryvat slova jako h*vno nebo krá*a je prece trochu mimo ne? :)
    • TheGGG
      tvl, jednou jsem chtěl napsat, že ve hře stříká krev a prej je na to ban
      Stříká jde a st*kat nejde, jak pak má člověk okomentovat nový blood and gore dlc k totalu?
    • Jack1947
      Cenzura jen tak nepoleví , jinak jak se vede? Snad to tady bude čistší no (moc tomu nevěřím)
      • cece dlouho sem tu nebyl :D Neni cas, moc prace. Ovsem herne? Rockstaru zbyva uz jen 14 dni na to odlozit zase GTA :D
        • Jack1947
          Jn, to by tě nasrali, a jiné taky za normální hráče bych se cítil blbě že jim to zas odkládají.
          • ja jeste furt s koupi konzole odolavam, ale jestli to ZAS odlozej tak za sebe nerucim
            • Jack1947
              Tak at, jen at se mi konzolisti rozrůstáme...
  • Teď abych si pořídil k právníkovy i tiskového mluvčího a daňového poradce. uff
    • A jeste pravidla ceskeho pravopisu :)
  • Jack1947
    Tímto neaprílem jste dostali i mně tak jen doufám že tu práci budou brát se vši odpovědností... a ne nějak zaujatě. ( Nikdo nechce EG a jiné).

    Na stranu druhou, možná to je pubertální humor ale nějaký ftip přeci jen být mohl nebo ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit