Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte že budou české titulky.
  • Jack1947
    Může bejt velkej jak chce přesto bude utopenej všedi nudy, popcorn akce a otravného příběhu...
  • kubi-wan
    https://www.youtube.com/watch?v=3Z9yK3sMDUU
  • deathfish
    Neví někdo, když to má být i dost příběhové, jestli ten příběh na něco bude navazovat?
  • Jak uz jsem psal kdyby melo NFS dobry jizdni model a poradnou umelou inteligenci, to by bylo neco. Tady funguje "catch up" (nepratelum se neda ujet a ani oni nemuzou ujet vam) a policie se na vas proste spawne. Nevim jestli to tak delaji proto ze se jim nechce programovat AI nebo snad nekdo prisel s napadem, ze takhle je to lepsi.
    • "catch up" je v NFS už od Undergroundu a je to kvůli zvýšení dramatičnosti a pocitu, že se pořád něco děje, hold časy, kdy jsi v NFS Porsche v Monte Carlu byl klidně o dvě kola napřed jsou pryč.
      • To pises jako bys to schvaloval. Jiste neni zabava kdyz je AI tak spatna ze ji predbehnes o dve kola. Ale to se da resit vylepsenim AI. A kdyz takovou solidni umelou inteligenci predbehnes o dve kola protoze si fakt dobrej, je to super pocit. Navic se taky stava ze na konci desetiminutoveho zavodu udelas chybu, a potoze mas soupere porad za zadkem, prohrajes. To na$er€
      • catch up byl už určitě v NFS 2, nevim jestli byl i v jedničce, ale je to možné
      • Lukyz
        Catch up je super věc, ale pokud jde vypnout *1*
  • Bude tam pohled ze sedadla řidiče? Pak se lépe jede a odhaduje vzdálenost atd. Navíc když si vyhráli, tak byla radost koukat na ty věrné kopie interiérů.
    • Vetsi prehled mas samozrejme z pohledu treti osoby.
    • Na tohle tu máš jiné hry: Project Cars 2, Forza Motorsport 7, Gran Turismo Sport

      V Need for Speed, kde půlku hry strávíš v garáži upravováním vzhledu auta přece nebudu chtít jezdit z kokpitu. Během jízdy se chci kochat jak to auto pěkně vypadá i v pohybu.
      • Ghost47
        A přitom to ve Forze Horizon jde (a Horizon je taky spíš o upravování aut a takovém tom Top Gear / Ken Block blbnutí, než o nějakém vážném závodění). Někdy je lepší se koukat z kokpitu, někdy z pohledu třetí osoby.
  • Já jenom doufám že už tam nebudou cpát tuning, jak lepení křídel a podobné kraviny. Chci závodní hru, ne gey simulátor...
    • to má třeba i Gran Turismo, ale musí se to udělat dobře, NFS je rozjebaný od základu, tomu nepomůže nic
  • jindra.veliky
    at si tam udelaj treba celou galaxii, staci videt ten jizni model na videu a je jasny, ze to zabava nebude
    • Ty, zrovna se chystám jít do kina na film Kingsman: Zlatý kruh, mohl by jsi se prosím tě mrknou na nějaké video a zhodnotit zda to bude zábava nebo ne? Já jen abych věděl zda se mám v kině bavit nebo mám nadávat. Díky.
    • Presne. A jeste bych zminil chybejici umelou inteligenci souperu a policie.
  • Lukyz
    Fakt bych si přál aby to vyšlo *8*
    Značka by si to zasloužila. Přitom by stačilo "jen" aby to byla zábava hrát, ne jako poslední díl + pro mě teda bude hodně hrát roli, zda půjde nastavovat HUD, jelikož ty létající kraviny všude možně bych nedával ať by byla hra sebelepší *7*
    • Ristoro
      Fyzika vypadá z videí pořád tragicky :(. Jako nějaká hra na android. https://www.youtube.com/watch?v=8kbQJTsSh5Y. A ta "hudba", hrůza a děs. Vzhledem k tomu, že Forza Horizon už vychází i na PC, tak s takovou pomalu ale jistě NFS odejde z herního světa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit