Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě už to nebaví pořád psát, že to bude bomba. Takže naposled, tohle bude bomba! No ale stejně to napíšu i u další novinky o zaklínači.
  • Na ten culik se neda divat.. Ve trojce mu daj i natacky? *8*
    • Nechci ti kazit dojmy,ale pokud se nepletu tak v knize je nekolikrat napsano ze nosil vlasy svazane. V me predstave je mel sice vzdy rozpustene,ale realita podle autora je proste jina *2*
  • Vypada to dobre, je je to na mne vsechno moc " leskle"
  • Můj bože díky díky díky za tu galerii. Na ten starý systém prohlížení obrázků jsem naprosto rezignoval protože to bylo prostě utrpení. teď je to perfektní :)
  • Nová galerie super, ale chybí mi možnost vidět všechny náhledy hezky v tabulce a až po rozkliku některého obrázku se posouvat po jednom vpřed nebo vzad. Ještě bych uvítal, pokud by se při kliknutí na obrázek v článku nepřesměrovalo na galerii, ale obrázek se jen zvětšil. Potom by už bylo všechno v pořádku a neobtěžovalo.
    • sleepless
      Ta moznost tu je, staci na obrazku v clanku kliknout na ikonu lupy a obrazek se hned zvetsi bez presunu do galerie. Nicmene, jak jse psano v clanku, i funkcnost obrazku v clancich se bude celkove menit :)
  • Kori
    I love you guys... přesně na tohle jsem čekal.
  • Ovládání galerií je stále spíše utrpení. Klikání na náhledy se zde na games vyhýbám a to dost. Klasický lightbox by byl mnohem user friendly než xnásobné klikání a zavírání.
  • Jelikož jsem se zatím obrázkům vyhýbal, tak tohle po rozkliknutí mě dostalo jako už dlouho nic. Jestli to takhle bude opravdu vypadat a bude se to hýbat, tak to bude prostě mazec.
  • Game of the Year. Neni co dodat.
  • Drom
    po 45ti hodinove jizde Dragon Age 2 se uz nemuzu dockat Zaklinace 2, pak Mass effect 3 a Skyrim :) letos je stedry rok
    • trolo
      ja sa hlavne tesim na zaklinača a skyrim. to bude poriadne maso cez zimu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit