Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás,
    mám zásadní problém, kterého se neumím zbavit. Mohly by jste mi poradit?
    Jde o Datadisk, Srdce z Kamene pro PS4.
    Jedná se o úkol (Za kvalitu se platí) u Runotepce. (Pro ty, co ještě nehráli tuto část hry je zde drobný spoiler.) Poté co s Runotepcem ukončíte dialog Vás hra vybídne k nalezení krumpáče. Bohužel se mi do hry nenahrál! Už jsem z toho, řekněme mírně zoufalí.
    Byl jsem na 33 úrovni. Řekl jsem si, že se k tomuto úkolu tedy vrátím později. Třeba se mi tam nahraje. Dostal jsem se během hraní na 35 úroveň a rozhodl jsem se, že se vrátím pro krumpáč a opět tam nebyl.
    Rozhodl jsem se tedy, že absolvuji celou Poslední bitvu. Byla to otrava, ale dal jsem to. Po skončení hlavního obsahu, jsem se opět vrátil k Runotepci. Opět jsem s ním absolvoval dialog. Opět jsem nenašel krumpáč!
    Jelikož jsem typ hráče, který splnil všechny vedlejší úkoly a všechny Zaklínačské zakázky a splnil všechny úkoly Zaklínčského vybavení- zbroje. Jsem frustrovaný, že zrovna tento jediný úkol nebudu mít splněný.
    Děkuji za případnou pomoc.
    Vladimír
    • Nevim, jestli Ti to pomuze, ale tady pisou ze je nekde vzadu ve stodole... hledas na spravnem miste?

      http://www.usgamer.net/articles/the-witcher-3-hearts-of-stone-secondary-quest-guide

      Osobne jsem se tam jeste nedostal, tak netusim....
      • Ano, hledal jsem ho ve stodole, ale bohužel se mi tam právě nenahrál.
        Nedávno jsem to opět zkoušel a nic.
        Ale i tak Ti děkuji za pomoc.
        Měj se.
        V.
  • Ahoj, pls jaké máte DPS stříbrem a ocelí, mám ten nejlepší zmijí set včetně mečů, LVL 39 a DPS 1950/1430. Kamoš to hraje na PS4, má kočičí set a zmijí meče a DPS 3500/2500. Nechápu, kde vzniká ten rozdíl, díky
    • Já mám DPS 4086 / 2926 - taky mám kočičí set a zmijí meče ( takže by to šlo vytáhnout ještě více protože se mi před dohráním hry zobrazovali meče s větším poškozením, ale bohužel né s už tak dobrými vlastnostmi ) a navíc taky 4 silné červené mutageny co ti to s červenými schopnostmi vytáhnou pořádně vysoko :)
    • kennyB
      Možná je to stromem dovedností...
      • Jel jsem primárně na znamení, on prý na toxicitu, ale aby tam něco téměř zdvojnásobilo dmg? Hmm
        • kennyB
          Jo, lektvary přidávají na poškození.
  • jinak na CZC je ted zakladni zaklinac3 ve sleve za cca 700kc
  • Že prý Zaklínač IV nebude, jakože tutovka... říkali to dnes ve Fight Clubu. Takže už jen Víno a krev a pak už jen oči pro pláč *7*
    • Vážně ?! Já myslel že zaklínač 4 bude, ale už bez Geralta jak to předtím tvrdili.... škoda no.... :-/
    • Kdyz jsem kupoval Mass effect 1taky se psalo trikrat a dost.Prodava se to tak dobre ze to bude podobny.
    • Bože to je neštěstí! Co budeme dělat? Nespáchané hromadnou sebevraždu?
      • Děláš si srandu a směješ se mi, ale mě to opravdu mrzí. Někteří tady mě považují za masového a jednoduchého hráče, ale pro mě se dnes hry nedělají. To je samé CoD, SWBatlefront, Batlefield, Hallo, Destiny, MGS, pro tyto hráče se dnes dělají hry, desítky titulů. Ano minulý rok a tento to bylo super, protože vyšly dvě mega super hry DAI a Zaklínač a pak další menší také super Divinity a Pilars of Eternity, které si díky obětavým lidem, kteří je přeloží do češtiny můžu zahrát. No a to je konec. Do budoucna nic. Ale tak všechno zlé je k něčemu dobré. Donutí mě to víc sportovat.
        • nightborne
          A nebo můžeš jít zpátky po časový ose a hrát starší hry, doplňovat vzdělání - čert vem sport =))!
          • No sport je důležitý, to bez debat, ale pravda nechci dopadnout jako dřív, že jsem pořád jenom běhala. Takže je potřeba rozvíjet hlavu u her a jak říkáš doplňovat vzdělání *3* Asi zkusím ten KOTOR, jak mě tu radil Dritz, a pak uvidím, jestli mi sednou starší hry nebo je to krok zpět.
            • nightborne
              S Kotorama neprohloupíš, osobně považuju jak jedničku, tak dvojku za parádní RPGčka. A když se budeš chtít vydat zpět ještě o nějakej ten pátek, budeš mít k dispozici obrovskou plejádu skvělých dungeonů, například =).
  • Já mám docela chuť po Stopaři si zahrát Skyrim, ale uvítal bych nějaký super pack s modama včetně těch grafickej, znáte něco podobného?
    • dej si radši Two Worlds a nebo Morrowinda s Overhaulem nebo Risen

      https://www.youtube.com/watch?v=bn2nuzdUDHs
      • všechno jsem to hrál, mám ale chuť na Skyrim.....
  • Už se nemůžu dočkat druhého rozšíření, snad k tomu bude taky takto vtipná diskuze. *1*
    • Hateři z toho dostanou osypky *1*
  • mě z diskuze nejvíce dostal Stig a jeho slovanské národy :D Takové hlupoty přesně patří k Witcher' s fanboys. Spousty a spousty neinteligence jsme tu slyšeli od Witcher's fanboys, tímhle zjištěním, že inteligence u fanatických Witcher' s fanboys není valná, bych diskuzi uzavřel.
    • kennyB
      Jo, ti co tu na hru nadávají jsou strašně inteligentní. Hra je nebaví/je pro ně špatná, ale stejně je nějak láká, když dokážou strávit tolik času u článku k jejímu rozšíření. Super práce...
    • Tak mě se příspěvek od Stiga líbil, nevidím na něm nic špatného , právě naopak je fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit