Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Denuvo + Uplay + Steam + Microtransactions + PRE CUT Day 1 DLC
    • Tak Denuvo můžeme po dnešku odškrtnout, ale ostatní zápory jsou stále tvrdým argumentem, proč do toho spousta hráčů nepůjde.
      • Tak ono to vypadá že je celkově Denuvo za zenitem a brzo se přidá k Securom, Starforce a podobným lahůdkám.
  • No předobjednal jsem si hru na steamu. Mam i steam-linked učet na Uplay (mam Far Cry3 a Assassins creed 3), musel jsem čekat až polovinu dne než hru vubec odblokovali, nebylo moyne si ji na steamu predem stahnou (preloadovat), a onečně po dlouhe instalaci hra kompletně nefunguje. Verifikoval jsem vsechny souborz 2x krat reinstaloval. A furt nic, ani nemam blackscreen nebo nějaké jiné hlášení o chybě. Steam support service je uplně navíc, a Uplay service support vubec neodpovida na forumech.
    A podle steamu mam 30 minut casu straveneho ve hře (kterou jsem jěště ani neyapnul).
    • Jack1947
      Nebudeš určitě sám... navíc můžeš využít Ubisoft support na Facebooku tam budou rychlejší.
    • tak refunduj a plav do zátoky, takovéhle chování k zákazníkům ať si strčí někam
  • Hlavne si nekupiujte krabicovku, jinak budete jak ja cekat zku*venejch 28hodin nez se to stahne z d*bilniho uPlay!!!!! Protoze tam neumi nastavit rychlost bo co!!! Naposled co jsem si koupil krabicovku od Ubi.... a uprimne doufam ze to cele koupi vivendi a tahle s*acka skonci!!! *16* *16* *16* *16* *16*
    • Já ti nevím. Koupil jsem krabicovku, vybalil sošku Cooona, vložil disk do PS4 a hrál. *3*
      • LoL *1* *1* *1*
    • species
      Ja myslel ze krabice zakazali kdyz nam byl z nebes dan Steam.
      • Koupil jsem si sberatelku *1* protože prvni díl me vazne bavil... *14* *14* ale ze kvuli tomu budu hrat o dva dny dyl, nez kdybych si to koupil na steamu... to me fakt stve... navic podpora ubi mlci, navody co maji jsou jak pro IT Crowd.... navic to nepomuze... jak rikam posledni krabice od Ubi... a to jeste budu hodne premyslet zda si neco kdy koupim
        • Ono tohle není problém jen uplay, vtomhle ohledu nás dost rozmazlil steam a sním spojené služby. Člověk platí víc, ale má jistotu .. aspoň zatím.
        • species
          Moje posledni byl Far Cry 3 :D Uplne stejny problem s Youdontplay!!! Ale collectorku chapu no, palec nahoru!
  • species
    Jo tak tohle koupim asi hned jak prijdu domu ^^
  • jamar28
    Zrovna ta volba obtížnosti nekorektní určitě není, naopak se nese přesně v duchu přesvědčení, že černoši to mají v USA stále ještě těžší. Takže by se dalo říct, že hra tím kritizuje sociální nerovnost.

    V jedničce jsem si nekorektního humoru po pravdě snad ani nevšiml. Možná už jsem moc otrlý, ale byla to celkem slabota. Btw podílejí se na tom nějak tvůrci South Parku přímo, nebo prostě jen prodali svoje universum a autoři hry se snaží napodobit jejich styl humoru?
    • No, s tou obtížností máte samozřejmě pravdu, je to v rámci politické korektnosti, která zasírá nejen Ameriku. Štve mne to, ale jedině jak proti tomu bojovat je, nekoupit si hru a to Já bohužel neudělám. V "klacíku" jsem bral humor zde předkládaný, jako pohled na samotný South Park. Něco bylo trefné něco ne, nevěšíme se z toho, ale s čím naprosto souhlasím je to, že možná tvůrci SP dali podporu hře, jen ji prostě režíroval někdo jiný a docela pochybuji, že tvůrci viděli více dílů samotného seriálu. "Klacík" jsem bral jako oddych od jiných her co hraji (třeba paradox strategie) a stejně budu přistupovat i k novému dílu....
    • Herní třída žid, nepřátelé zrzci, hajlující zombie potraty, Randyho potrat...
      • jamar28
        Sakra, tak už jsem vážně mimo realitu, protože mi nic z toho nepřijde nekorektní. *1*
    • Negři to tam mají lehčí jak běloši.
    • Pokud vim, tak Parker a Stone maj na svědomí scénář.
      • a dabing
    • tak ono je to i klišé ve spoustě filmů a her, že to černoch vždycky koupí
  • sice of topic ale pro milovníky strategií: vyšel dungeons 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit