Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Ňoch!
  • nevite cenu ?
    • Vydává to Koei Tecmo, takže velice pravděpodobně 60 euro na steamu.
  • Jack1947
    TOhle oznámení mě hodně překvapilo, zdá se že se na pc dostane více konzolových her po Nieru atp...
  • Video rozkliknute na nahodnem míste: 1:19:13 létající neprítel, 1:19:19 neprítel zaseklý v texture který sebou trepe, nerealisticke animace, fyzika a pohyby (hlavne jak bleskurychle uskakuje do stran nebo dozadu).
    Asi si nechám zajít chuť.
    • blbánek se zase předvedl... ano, tobě nikdo neřekl, že toto není borefest hema molitanový simulátor šermu pro medieval nerdy? *3*
      • v hlavní roli jsou lide a odehrava se to na planete s gravitací, tak bych ocekával alespon trochu uveritelne chovaní. Ale decka mají rady hopsání a konzolisti koupí všechno tak se na animacích hold šetrilo.
        • to by me zajimalo co teda hrajes ty kdyz jasne fantasy hre vycitas gravitaci...tebe opravdu mela matka vyklepat do slamy a nechat
          • ve fantasy světech nefunguje gravitace? a co tedy přitahuje předměty k zemi, magie? *7*
            • jasne funguje ale je to prece hra kde rubes demony ne?? *7* *7*
            • Jasný. A když sekneš mečem do dřeva a on se nezlomí, je to proto, že je magický a ne proto, že má větší tvrdost. A třeba led vzniká kouzlem a ne díky mrazu. ;)
  • Jéééé, to je milé.
  • To zase bude broken port jako Dark Souls. Lepší je koupit PS4ku a zahrát si originál.
    • *smích* Lepší je místo koupě PS4 upgradnout PC a zahrát si to v lepší grafice a fps.
      • ano, protože fps a grafika jsou všechno :-D
        • Nejsou, ale když můžu hrát tu samou hru v lepší grafice a fps, byl bych blázen, kdybych to neudělal.
        • To tvrdíš ty.
          • promiň, zapomněl jsem vyvěsit vlaječku "sarkasmus"
            • Zapomněl si spíš použít mozek, protože sem nikde netvrdil to, co tady plácáš. Škoda, že ti to nedošlo po předchozím postu. Teď už snad ano.
    • Ristoro
      Jasně, kvůli 1 hře je rozumné si koupit novou konzoli. Tyhle argumenty mám rád.
      • těch her je spousta, tak se uklidni...
        • Ristoro
          Tak to příště napiš správně. Z kontextu tvé věty vyplývá, že jsi myslel jen Nioh.
        • a když z toho vyškrtáš rubačky z pohledu 3. osoby?
    • Tak první Dark Souls je fajn port, jen to byl čistý port, jinak první den byl DSFix, takže jsem hrál od prvního hře ve stabilních FPS a hezké grafice. Neměl jsem tam ani jeden bug. Kolik portů si to může říct?
  • přeji to všem, ať si to zahrají, tenhle typ her je na PC hodně populární, takže když ta značka není pod Sony, asi je logické, že to jde i na PC.
  • pujde to hrat s PS ovladacem??
    • ringmancz
      Je to hra z PS, takže nejspíš jo, i když to vydávají Japonci, takže tam nikdy nevíš. Přinejhorším má steam podporu DS4, nebo ten inputmapper.
    • určitě to s ovladačem hrát půjde, a kdybys měl problém, že ti to nedetekuje DS4, doporučuju prográmek Inputmapper, ten ti to vyřeší. Sám ho používám už pár let, je fakt a na DS4 hraju na PC prakticky všechno.
  • skaven
    nepoznam, ale kto chce, nech mu to sluzi a bavi *4*
  • tak teď budou muset PC-elitáři co to hejtlili změnit názor
    • HAHAHA ted jsi jim to nandal.
    • žebroděj
      2/10
    • raději si to napřed zahrajeme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit