Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl bych redakční výzvu. Kdy bude recenze na Transport Fever 2?

  • victor

    :D Bože hrají  , protože hrát chci . Honění trika s tím že "musím" za platinový odznáček nežerou Sony ani jiným "charitativním" spolkům ....

    • To musím v uvozovkách ve tvém komentáři je reakce sama na sebe. Nemusíš, tak nevím co ti na tom vadí...

  • Murlock

    Když jsem viděl titulek "Herní výzva 2020" tak jsem spíš čekal něco ve stylu jako, pistol start Dooma 2 na Ultra-Violence nebo 1cc libovolný bullet hell alespoň na druhou nejtěžší obížnost. O jak naivní jsem byl.

  • Nemohu souhlasit. Kritéria jsou zajímavá a to i tím, že je je nutné i dobrou hru najít, nejen ji dohrát. Paradoxně mám v pořadníku už velmi vysoko Alan Wake, takže 5ka je jasná. Naopak, když se zamyslím, tak musím říct, že ty kriteria i na hard jsou velmi jednoduchá. Jediná zajímavá výzva je ta desítka, dokud si čék nerozhodně brát to z druhé strany a naopak vybrat nějakou jednoduchou hříčku/střílečku které díky bezduchosti neobsahuje nic, ani ten soundtrack.

  • sankuri

    Mno tedy nebudu predstirat ze bych vymyslel neco buhvijak lepsiho, ale retardovanejsi kriteria jsem uz dlouho nevidel.

    • 1) Kamarády nemám takže na hard nezvladatelná.

      2) Logické myšlení neznám, to se jí s tatarkou ? 

      3)Hudbu ve hrách si vypínám a na pozadí si pouštím "2000 pvp wow music set" protože Linkin Park jsou prostě nej. 

      4) Nikdy jsem nebyl dál, jak ve své koupelně a to jen proto že mi začala chutnat zubní pasta mladší sestry, tak ji po večerech chodím žrát. Cestování z postele na metr vzdálenou židli u pc stolu mi bohatě stačí.  

      5) Hlavní postava Fortnitu se jmenuje Fortnite ne ? 

      6) Hry na tahy ? To chce moc přemýšlení, takže dám s mamkou člověče nezlob se. Konečně něco co zvládnu. 

      7) Kdybych chtěl chodit po venku, tak asi nejsem 180 kilovej nerd ne ? O co se to snaží OMG.

      8 ) Sníh tak ten neznám, ale prababička říkala něco o tom že to padá z oblohy, je to bílé a studené. 

      • 9) Hrát 12 let starou hru ? Na co mi mamka za své 4 platy teda kupovala ten počítač s i9 a 2080TI ?

        10) Neudržím pozornost déle jak 5 vteřin, takže nevím co po mě tady vůbec chtějí.,

        Hrozný no co to po nás vůbec chtějí ??????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit