Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyzerá to ako minecraft na marse
  • ravux
    Preklad do CZ: Hru jsem koupil cca před půlrokem. Samozřejmě ale pouze jako klíč, bez možnosti hrát. Po zpřístupnění EA musím uznat, že čekal jsem od toho podstatně více. Ale něco na té hře je. Stále mě tam něco láká, něco mě tam táhne. I když si říkám, že dnes to už nezapnu a počkám na další obsah, tak i tak to vždy zapnu, protože mě tam něco táhne.
    • WTF? To načo si prekladal? Niekto nerozumie slovenčine? Tak ako každý slovák rozumie češtine, tak každý čech rozumie slovenčine, nie?
      • Maš pravdu, taky se mi víc líbí ten modrý
      • ravux
        Nie. Tady zadna takova symetrie neplati. Plus to, ze rozumis jeste neznamena, ze je prijemne to cist.
        • Tilwaen
          Plus to, ze rozumis jeste neznamena, ze je prijemne to cist.

          Podobně jako s psaním bez diakritiky a bez správné interpunkce.
        • lol
          No sorryjako ale jestli nerozumis slovencine tak bych se tim moc nechlubil... to uz mam vetsi problem obcas pobrat co pomne chce Brnak s hantecem... :D
          No ale prekladat tu neci prispevek ze slovenciny to je fakt vrchol trapnosti :D
        • dobre ti to vyhráva na palicu
          • Still
            Klasická slovenská reakce... sám seš vyhrabanej, evidentně :)
            • Chlapci a čo keby ste prestali riešiť tie česko-slovenské chujoviny? Veď je to trápne.
            • Tiez som necakal odpoved inu ako vam klasicky cesku :D
          • ravux
            Vidis? Toto je pekny priklad. Je to slovensky a nedava to smysl.
  • Hru som kúpil cca pred polrokom. Samozrejme ale iba ako kľúč, bez možnosti hrať. Po sprístupnení EA musím uznať, že čakal som od toho podstatne viac. Ale niečo na tej hre je. Stále ma tam niečo láka, niečo ma tam ťahá. Aj keď si hovorím, že dnes to už nezapnem a počkám na ďalší obsah, tak aj tak to vždy zapnem, pretože ma tam niečo ťahá.
    • Nerozumím řečí tvého kmene, ačkoliv si ještě pamatuju ČSSR, ČSFR, ČR a SR.
      • Taky nevím, čemu nerozumíš... zajdi si na nějaký kurz Slovenského jazyka, pak budeš moci hovořit řečí jeho kmene *3*
      • Čemu na tom nerozumíš? Ta hra ho zaujala a on ji chce hrát, i když objektivně ví, že tam není nic nového co by mu hra nabídla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit