Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra mi přijde i taková moc barevná to i Dead Island měl temnější look a to to bylo na tropickém ostrově.
  • Pokud to je nějaká aplha verze a to jako že je (doufám) tak to nevypadá zas tak blbě až na ty vlasy zombíků to je vážně jak keny s barbí. *1*
  • nepřipadá mi to tak hrozný. Grafika mohla být lepší, to jo, ale to pro mě neni to hlavní. Když ke konci šel, jedni zombíci ho pronásledovali a okolo dalších musel projít, mělo to něco do sebe :)
    • Pišeš pod mým jménem a můj původní komentář byl ostraněn proč ?
      • co to meleš? Radši se holt registruju, aby si byl v klidu
  • Vypadá to jako L4D na low detaily v 800x600
  • BoB.2
    Proč maj zombíci na hlavě ty nagelovaný helmy.?
  • Vypadá to jako přiživování na podle mě špatném seriálu, na zombie survival horor budu dál marně čekat
    • Je pravda, že na tom seriálu se mi nejvíce líbil pilot, který měl skvělou atmosféru, ale po špatné druhé sérii, kterou jsem přestal sledovat, se vrátil seriál s velmi dobrou sérií třetí, kvůli které jsem i dokoukal zbytek druhé :) No a ted se nemůžu dočkat jak to bude pokračovat po té klasicé seriálové pauze.
      • GlaDOS
        Neřekl bych, že druhá série byla špatná. Jen docela roztahaná. Klidně mohla být zkrácená o čtyři až pět dílů. Na druhou stranu to bylo pořád koukatelné a vždy se v každé epizodě našlo několik momentů, za které to koukání stálo za to. Ale jsem rád, že třetí série výrazně přidala na dynamice.
      • jak rikas, prvni dva dily bomba, atmosfera super, i kdyz take okopirovane z 28 dni pote, podobne jako hudba u tohoho traileru... zbytek prvni a cela druha serka slabota, zadnej poradnej pribeh, zombie hodne malo, az na posledni dily, furt se to odehravalo nekde v lese za cvrdlikani cvrcku az me uz to zacalo drazdit, ale cetl jsem kladny ohlasy na treti serii, tak jsem to vydrzel a nelituju, treti je vazne nabouchana gore jizda, kde se v kazdym dile tesim na to, jakym zpusobem odpravi co nejvic zombies
      • ZvacA
        Yep. Ono taky ty machinace uvnitř tvůrčího týmu mezi řadami šly do budoucna poznat. Darabont alespoň držel linii komiks-seriál-atmosféra-zajímavost-vlastní nápady ve slušné kvalitě celkem pohromadě, což druhá řada kromě se jakáhosi držení předlohy "úspěšně" zredukovala. Nebýt zájmu o univerzum a sem tak šokujících momentů jednou za uherák, tak se ani nedivím tomu, že obecné hodnocení šlo s druhou sérií hodně dolů. Nebyla to vyloženě katastrofa a člověk vyloženě se věnující Walking dead značce mohl být spokojenej každou epizodou, ale pro sváteční diváky to šlo kvalitou o třídu níž a celkově bylo vůbec poznat, že se přešlapuje s nápady na místě. to je fakt. Třetí řada má už výhodu, že se zabývá významnými událostmi, které udržují pozornost sami od sebe a politika Guvernér-vězení-přeživší skupiny to drží, stejně jako v komiksu. Jen je škoda, že celkový pocit a atmosféra ze zombie záležitosti jsou pořád minimální a sami nemrtví mají stále málo prostoru. Ale prozatím předloze, která je primárem, nedělá seriál zase tak katastrofickou ostudu. Na druhou stranu i u komiksu je třeba taky střízlivě říct, že od působivých startovních svazků momentálně od počátku stého čísla stagnuje téměř ve všem...
  • Tak pokud to byly záběry z Vity, jakože tutově nebyly, tak mi to rovnou zabalte. Jinak je z toho cejtit amatéřina na sto honů. K cereáliím dobrý *1*
  • Raziel_cz
    Normálně se mi nechce věřit, že za vývojem stojí Terminal Reality. *13*
  • Dost lacine je taky okopirovani hudebniho podkresu z 28 dni pote. Nebo to jsem jen ja, komu ta hudba na konci traileru pripomina tohle:

    http://www.youtube.com/watch?v=KW0RX02SeQw
    • USER47
      Souhlasím, taky mě hned napadlo, že vykrádaj Murphyho...
      • Amylee.Anderson
        Mně taky, něco na tom bude. Ale zase na druhou stranu, tahle výborná hudba se k tomu podbizí. Jenom ta hra vypadá tak špatně, že tomu moc ta hudba nepřidala...
    • Podobný ST se objevuje ale i přímo v seriálu The Walking Dead, takže zas taková kradež to není.
      • Prvni minuta mozna, poslednich tricet vterin tam, dost neumetelsky a amatersky strihnuty s dost slysitelnym prechodem, najednou zacne hrat neco jinyho, co se podoba hlavnimu theme z 28 dni pote, vcetne takove te dramaticke pauzy v uvodu.
      • ZvacA
        Téměř s první minutou by se dalo souhlasit jako motiv pro WD, ale je fakt, že zvlášť ke konci je dost slyšitelný stejný koncept tracku jako z výše zmíněného "28". Je jasný že dramatické melodie a "post-apo" feelingové skladby prostě k zombies patří, ale odkaz na Murphyho a jeho soundtrack tady prostě zní dost okatě.
    • Raziel_cz
      Já si říkal, že tenhle motiv odněkud znám.
  • Stormangels
    Grafika ujde,ale ty pohyby chování zombie prostředí chůze zombie atd FUJ!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit