Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Podle mě dávají videa celkem smysl, protože představují hru v trochu jiném světle, než že to bude jen tupá střílečka bez nějakého základu a rýsuje se možnost celkem zajímavého příběhu. Rozhodně jsem z videí moc spoilerů nepochytil (teda pár jo, ale raději jsem je rychle zapomněl). A postavy podobným způsobem představovalo i GTA V mimochodem. Grafika mi připadá ok, hudba a atmosféra super, chování aut pochybné. Jsem zvědavý, co z toho nakonec vyleze, ale vidím to pozitivně.. Jo a zapomeňte už na Mafii I, nostalgie už bylo dost.
  • Mozek
    Ty musí být opravdu zoufalí, když furt vypouští takovéto srajdy a odhalují "příběh"... *7*
  • Marketingové oddělení Mafia 3 už se do čista pos*alo ne? Ta masáž mi opravdu smrdí, protože dobrá hra nepotřebuje takovou abnormální hromadu PR kampaně. Je dobré o hře něco vědět než ji člověk koupí, ale aby znal každou postavu, každou zápletku, všechna pozadí příběhu - to už pak nemá cenu ani hrát ne?
    • Taky to tak vidim. Je tady evidentni snaha ulovit co nejvic predobjednavek. *3*
  • Grifus
    Rikam to potreti. Tahle hra musi podle techto reklamnich reci mit nekolik set misi, a tisice hodin herni doby. :D
  • Co den to článek. Nemůžete udělat vždy na konci jednoho týdne přehled "novinek"? Já se tu pomalu cítím jak na nějaké fanouškovské stránce zaměřené na jednu hru.
  • Nemůžu si pomoci, ale z těch screenů přímo sálá grafika z GTA V...
    • Paulcz
      Oproti GTA V je to tragický, zejména v pohybu
      • Snad i GTA:SA je realističtější než tohle, po grafické i gameplayové stránce.
  • Myslim ze se trochu prehani s tou mafii 3 pise se o ni tolik ze clovek to pak nemusi ani hrat kdyz vse vidi v ukazkach apd pride mi to jak reklamy na filmy nez ho davaji tak se tak dlouho omila ze to clovek zna nazpamet.
  • Hele a zbyde mi i nějaké to objevování i do hry... to jsou všude samé informace o postavách že za chvilku i budu vědět jakou má kdo stolici.
    • Draken69CZ
      A to ti to dojde až po přečtení celého článku, že se jedná o info k Mafia 3? Neříkají ti blesk?
      • Nope jen jsem si přečetl nadpis.. a říkají mi bouře, protože ho mám jako hrom.
        • Jako neviditelnýho?
  • OT: https://www.youtube.com/watch?v=RvAwB7ogkik *15* *15*

    165186161 článek o Mafii 3 stejně nikoho nezajímá...
    • Draken69CZ
      A to musíš mít ještě štěstí aby vypadali takhle "dobře" *15*
    • Dokonalý *1*
    • Néééé *15* tak kámo díky moc, u tohoto jsem se málem počůral smíchy
  • HYPE HYPE HYPE !!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit