Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • csko je shit,jinak jsem player jiz z 95roku takze o hrach neco vim,kdyby mel nekdo problem,her mam dodnes nahrano stovky,a o pc sestavach ani nemluve...
  • S takovým počtem frakcí bude čekání na tah enormní, nebo se to bude řešit jinak?
  • Za ty elfy, ten fogl je Moltres?
  • Kallessin183
    Delší čekací doba mi nevadí, epičnost spojené mapy/kampaně to bohatě vynahradí...
  • Tomb Kings *14* Settra, král králů, nejvyší král Nehekhary, pán země, monarcha oblohy, vládce čtyř horizontů, mocný lev nekonečné pouště, velký jestřáb nebes, majestátní císař pohyblivých písků a věčný vládce legií Khemri, bude doufám hlavní lídr frakce :))
  • Já jen.. že za Norska už hraju.. no nic..
    • XorxoxTalarius
      Ona asi nebude v den one releasu tohohle patche dostupna, ale az posleze
  • Jednicku jsem hral. V zasade poslete lehkou jizdu na strelce a tezkou jizdu nepriteli do zad a je to. Po nekolikate je to uz nuda a nejake kouzla to nezachrani (spis naopak, stava se z toho neprehledny mismas). Navic na mape sveta ani neni moc co delat. Nejak nechapu lidi co v tom utopi tisic hodin.
    • V zasadě si to hrál na normalní obtížnost která je tam kuli retardovanejm 5 letejm dětem ..zkus si to na velmi težkou obtížnost nebo legendarní ...ani si neškrtneš ty strátegu .:D
    • A co teprve treba takovy CSko. Behas a dokola klikas na hlavy. Celkem nuda, ne?
    • skaven
      skus to aj s trpaslikmi, ktori jazdu nemaju :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit