Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terror from the deep bol najlepsi. A lepsiu strategiu osm este nehral.
  • EKLHAFT Boys .....
  • Novej XCOM byl jedno veliký zklamání, nic nemá na Enemy Unkown *14* nebo Terror form the deep!
  • Chcel by som si vyskusat starsie xcomy, ktory je podla vas najlepsi ?
    Dakujem za radu
    • Za sebe jednoznacne Xcom Appocalypse. Ale kazdy dil stoji za hrich
    • UFO: Enemy Unknown *3*
      • precitaj si este raz prosim ta moju otazku dakujem.. kazdy tu vravi ze novy xcom nesaha tym starym ani po kotniky tak si ich chcem teda zahrat...
        • Děláš si ze mě srandu? Ty se ptáš, abych ti doporučil starší díl a když ti napíšu asi ten nejlepší tak pičuješ? Víš UFO: Enemy Unknown je nejstarší díl z roku 1993 také známý jako X-COM: UFO Defense. *7*
  • Shaker
    Tenhle Xcom byl prvni, kterej sem kdy hral, predtim me tahovy strategie vubec netahly. Hra celkove vypada dobre a bavi me. Je mi ale dost lito, ze k dispozici mam jen jeden transportni letoun a musim si vzdy vybrat jednu abduction misi ze tri presto, ze vojaku mam spoustu. Prijde mi to takovy maly ve srovnani s tim, co sem slysel o drivejsich Xcomech... :(
    • Ano. Temer vse v teto hre je osekane na ukor ''akcnosti''. Trpi tim hlavne planovani a strategie vubec
  • i pres jiset nedostatky docela slušna hra, nedavno jsem tomu dal znova šanci. akorat by mohli trochu vylepšit multak, 10 tis bodu jako zaklad se mi zda nevybalancovane, zvedl bych to na 20 tis a dal tam ziskavani ranku za ktere by jste mohli odemykat nove jednotky.
    kuprikladu takovy cyberdisk nebo nektere upgrady by nebyli dostupne hned o d začatku ale museli byste to odemknout. a taky bych zrušil současny ranked hry ktere stejne nikdo nehraje

    dale bych pridal do singlu možnost si zahrat jedinou custom mapu
  • Krymot
    Utok na zakladnu super napad napad i když to až takovy napad neni to už bylo v puvodním ufu. To mi v xcomu od firaxis chybělo ale těším se na to a trochu mi to ve videu připomíná ufo:aftershock
    • Fakt to není super nápad ale super couvačka zpátky k tomu co tu bylo a co Firaxis vykleštil . Ehmmm ne nadarmo říkám u každé hry od Firaxisu .. ještě ten třetí datadisk a ono to půjde hrát :/ .
  • ppči dátum vydania *1*
  • Určitě bude jedna mise, kdy napadnou lidé lidskou základnu(stejné, jako když lidé jednou napadnou mimozemskou základnu za celou hru) a XCOM commando nevyskočí z vrtulníku, ale vejde do dveří.Tahle hra je děsné zklamání.Malá variabilita všeho. *16*
  • Na steamu už achievement s obranou základny je, takže to tam bude téměř určitě, už se na to těšim, jsem dost zvědav jak převedou vertikální strukturu základny na horizontální mapu.
    • Na to prevedeni mapy se netesim,protoze kamery v interierech jsou jednou z nejodbytejsi veci ze hry. Obcas diky kamere ma clovek chut s hrou prastit. Spise vetsinou nez obcas.
      Kdyby radeji nejak vyznamne rozsirili vyzkum,at se od pulky hry nemusim divat na necinne vedce co nemaji co zkoumat
      • Big_Pete
        Marathon bro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit