Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvažoval jsem, jestl PS4, nebo Xbox One, hlavně kvůli novejm NHL a Zaklínačovi.
    PS4 mělo navrch (víc se mi líbí jeho exkluzivity), ale tohle docela dost mění situaci. Jestli Sony nepřijde s něčím opravdu velkým, tak se můžou začít bát, protože díky tomu je bude MS válcovat.
    • Počet lidí hrajících na nové konzoli staré hry je z hlediska prodejů zanedbatelný. To je poznatek už z dob počátků PS3 se zpětnou kompatibilitou PS2. Je to pěkný bonus, ale rozdanými kartami to zase tak výrazně nezamíchá.
    • Taky čekám, s čím přijde Sony, ale konference Microsoftu mě nadchla pro koupi Xbox One... No uvidíme. :)
    • Kozy
      Válcovat? To asi ne, Sony má PS Now.
      • Nechci být škarohlíd, ale mít hru na disku v porovnání se streamováním - volba je v tomto ohledu snad jasná.
  • Jsem zvědavý jak přesně to bude řešené a jaký dopad to bude mít na prodeje...
  • Keyz
    Zpětná kompatibilita...Konečně. To mělo být ihned a ne čekat rok na tohle....Neuvěřitelné jak člověk kupuje něco a základní věci to má teprve časem....

    Ovladač také lepší. Zejména možnost tam něco měnit. To potěší.
    • Marketing? :) Kdyby byla hned podpora Xbox 360 her, nikdo by potom starou konzoli nekupoval. Myslím, že za ten rok, kdy žádná zpětná kompatibilita nebyla, si ještě za X360 slušně vydělali.
  • risa2000
    Ví někdo (říkali to na konferenci) jak ta zpětná kompatibilita bude fungovat?
    • das do XOne DVD s X360 hrou a hrajes
  • sarin
    V Microsofte su same gumy. Keby bola zpetna kompatibilita (kludne za dva roky) ohlasena v den vydania konzole, tak urcite Sony nepredava dve PS4 za jeden predany XBone a ja by som ku*va nemal doma x360 s 15 hrami a PS4 s 3 hrami... *16*
    • Prodej to všecko a kup si xbox.
      • sarin
        Predam a kupim si PC.
        • rozumna volba,!
    • To všetci vedia, že v mrkvosofte im to nejako pomaly zapaluje, ale celkovo tá spetná kombatibilita mi príde ako absolútna zbytočnosť, veď aj tak 90% blbcov čo kúpilo drahšiu konzolu v deň vydania tak má určite doma aj zo dve či tri xbox360 revízie, takže ja osobne tej výhode u spätnej kompatibilite akosi nerozumiem.
  • Mám taký pocit, že xboxchuan sa môže premenovať na xboxremastered. Aj keď ten nový ovládač vyzerá lákavo, tak radšej vrazím prachy do nového ovládača od valve, kedže s ps4 ovládačom mám len a len problémy na PC, či už s kombatibilitou s hrami alebo to je problém v permanentnom odpájaní...
  • Konference MS byla většinu času skvělá a hlavně ta zpětná kompatibilita je pro mě dost velkým tahákem, takže pro Xbox fakt velké plus. Modování mě nikdy nezajímalo, nejednalo se-li o příběhové či opravující mody (lepší grafika a nějaký běhání za krávu v GTA mě fakt nezajímá).
    Jsem zvědav, jak na tohle vůbec zareaguje Sony s PS4 a jestli překvapí Nintendo...
    • Čo ja ti viem, mne tam okrem Tomb Raidera nič nenadchlo, skôr naopak, také blbosti ako fable legends, či forza motorport 3000 alebo aj ten nový gears, som pri tom zaspával. Možno ešte tak tá holoprojekcia bola zaujímavá ale tam ma to tiež nejako neláka kedže sa jedná o minecraft. Naopak som bol skôr z celej xbox konferencie sklamaný tak ako po ostatné roky, čakal som, že ukážu aspoň Inside alebo trebárs aspoň nejakú kratučkú ukážku na Quantum Break, aj keď je mi jasné že Sami Järvi povedal, že na E3 nebudú ale až na gamescome v auguste tak som bol celkovo sklamaný z celej prezentačky. Najviac trápne mi prišlo to spúštanie toho fordu na pódium kde si pobudlo tak dlho ako gerrard v poslednom zápase v derby z Manchester United na Anfielde.
      • No tak ses vyblil a co tam máš dál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit