Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurnik chlapi, když už publikujete rozhovor jako určitou formu pocty, čekal bych, že bude bez pravopisných chyb...
  • NA levelu si vážím právě článků o Indie hrách a tipech na ně. Když budu chtít "recenze" na tu záplavu komerční "produkce" tak půjdu jinam. Za mě díky že je Level svůj a bere to téma her více zeširoka a odborněji. Nechci časopis pro náctileté trouby plné placených promorecenzí na ty skvělé nové "hry" co mě vůbec nebaví.......
  • Jack1947
    Chápu že pro ty co potřebovali informace bez blábolů na vrch jak vše jede to byl asi hodně důležitý člověk a takhle jich moc není... takže určitě velká škoda. Netuším kde nebo jak budou hledat náhradu - to je smutné. Nicméně to je život a musí se i s tímhle holt počítat no. Viděl jsem snad jednou ze zvědavosti video na Batman Arkham Origins mám pocit před updatem a vidbno že se opravdu vyznal no. Ne nadarmo byl jedenz předních kurátorů stýmu a si ho tam pozvali. No asi by se od něj dost lidí co se v profesionalní branži mohlo učit no. Protože prostě tohle info nikde člověk asi jen tak nenajde ne v recenzích oficiálních. Kkolirát je i problém najít něco o hře samotné.
    • Ouuu, niekto tu vysadil medicínu... *9*
  • Proč máte tak pevné názory, když máte tak málo informací? Ale přednější otázka by byla, jak můžete mít názor na něco co vlastně ani neznáte? Nám Čechům stejně jako většině Evropy a západu je nauka o zdraví jak se jí zaobírala tisíciletí Asie silně neznámá. To co si o ní víme (myslíme si, že víme) je naprosto mimo. Ale není třeba psát slůvka jako čakry, zen a věty jako "Rakovinu vyléčíme tím, že se přestaneme stresovat!" Autor ke kterému tyto komentáře píšete nic z toho nenapsal ani dokonce nenaznačil. Ale proč se zaobírat snahou přemýšlet, když chcete plácnout jen nepřínosnou větu že ?

    Vliv stresu na duševní i fyzické zdraví je zásadní. Není to o "stres může za vše/anti stresem vyléčíme vše" Je to zkrátka o tom, vytvářet ideální podmínky ke zdraví/léčení. Autor komentáře, ke kterému jste se vyjadřovali, také poukazoval na fakt, že se TotalBiscuit stresoval, kvůli práci a to zkrátka za to nestojí. Není to nevyhnutelné, je to každého volba, ale začíná to uvědoměním si co stres je, proč vzniká a zda je opravdu nutné ho zažívat. Úplná eliminace je pro většinu populace nemožná, ovšem značné zmírnění pouhým myšlením o procesech v nás samotných dovede zlepšit život značně.
    • ucho
      tady je to samej odborník. ale kraviny píšete oba.
      • Ani ne. To jen ty... odborníku.
      • Osviť nás svou nekonečnou vědomostí, ó moudrý
        • ucho
          tak třeba už samotné vnímání stresu. stres není jen něco negativního, má i pozitivní stránky a svým způsobem je to něco, co ke svému životu potřebujeme. jen to musí být správná míra stresu (takovou, kterou dokážeš zvládat) a musíš umět odpočívat. ale zbavovat se ho úplně? blbost. důležité je ho mít pod kontrolou. a lze to rozdělit pak i na pozitivní stres a negativní stres.

          pokud to tedy někdo ve svém příspěvku zjednoduší do podoby, že stres je zlo, je to takový dost nepřesný pohled na věc, který ti celkem názorně ukáže, že dotyčný o tom moc neví. jestli se chcete někdo o stresu dozvědět víc, zkuste si přečíst nějakou z prací doktora Hanse Selyea. domluvil jsem.
          • Rejsek
            Já se samozřejmě vyjadřoval ke konkrétnímu případu. Jinak se to pochopitelně dá rozebrat o což mi nešlo. Stejně jako strach a podobné stavy mysli. Tak ale hezky sis to pro sebe rozebral aby sis mě mohl označit :-D Máš pravdu, to jsi chtěl "slyšet"? :-)
          • Ano pozitivní stres nebo pozitivní přínos stresu existuje. A to kam posunul stres lidstvo se nedá ani představit. I když jsem to napsal špatně tak tedy opožděně se omlouvám a opravuji myšlenku: samozřejmě se tu řeší špatný-nekontrolovaný stres, který ničí zdraví a životy lidí. Děkuji za tip na toho doktora, mrknu na něj.
    • Komentář, patří k Rejskovi a komentujícími pod ním. Pardon za špatné vložení.
      • Je to tak, táta umřel na rakovinu, tu psychickou stránku léčby zdůrazňovali snad všichni doktoři, ne nějací šarlatáni, ale kapacity jako třeba pan profesor Pafko
  • to je pravda, psychická a fyzická stránka jsou propojené nádoby, nikoliv dvě oddělené věci, psychosomatiku uznává moderní medicína i lékaři, při léčbě rakoviny se to rozhodně nepodceňuje
  • TheGGG
    no nevím, dnes stačí natočit video kde brečíte a plivete na AAA hry a "zlé" vydavatele a hned jste světová hvězda. Musí to být strašné, nebýt schopen si v klidu užít žádnou hru a jen rejpat....
    • Četl jsem už hodně píčovin, ale stěžovat si na to, že herní recenzent kritizuje hru, to může opravdu jen pravá retardovaná vopice.
    • Daver
      ty jsi dobrej dilina
    • No nevis. TotalBiscuit mal trosku sirsi zaber ako spravenie jedneho videa s plivanim na AAA hry. Ty mudrlant lol.
  • Já očekávám od novinářů, že se nedají koupit za jakoukoliv cenu, že nebudou prosazovat své vlastní politické názory a že nebudou advokáty nějaké své pravdy. Očekávám, že budou jen informovat a budou investigativní.

    Hehe, doufám, že tohle mají v games na zdi.
    • v games mají na zdi leda jména sponzorů *1*
    • Jack1947
      Tady se nedočkáš zapomen.
  • Rejsek
    Přiznám se, že jsem neviděl ani jedno jeho video. Jméno mi bylo povědomé snad jen díky nějaké dřívější zmínce tady na Games. Zaujala mě ale jeho věta z jiného článku:

    "Za poslední rok mě velice stresovala snaha udržet krok, vědomí, že selhávám a sledování, jak moje práce (po právu) ztrácí na popularitě, protože jí není dost, nepřichází včas nebo nemá dostatečnou kvalitu."

    Hmmm, takový trošku samoser no. Kdyby se na pitomé YT vykašlal hned, možná by to jeho zdravotnímu stavu pomohlo. Stres totiž dost ovlivňuje celé tělo. Za chvíli bude každému u zadku. Youtubeři nejsou herci, ani rockové hvězdy. Jak se říká "Out of sight, out of mind", ale hlavně, že se kvůli tomu stresoval *7*
    • To je ono! Rakovinu vyléčíme tím, že se přestaneme stresovat!
      • Rejsek
        To, že psychika výrazně ovlivňuje zdravotní stav, je všeobecně známá věc. Akorát tyto informace jdou asi mimo omezené pařánky, tady na games ;-) Není to samozřejmě samospásné, ale stres je absolutně k ho*nu. Za všechny jeden případ: https://zpravy.idnes.cz/vojak-prezil-nador-v-hlave-chce-pomoc-vratit-fzw-/domaci.aspx?c=A161214_125316_domaci_hro . Musíš občas vyndat hlavu z p*dele chlapče a koukat trošku kolem sebe ;-)
        • Tvoje 2 komentáře nám ukazují, že to ty máš hlavu v zadku, dědku.
          • Rejsek
            No, zato ty tvoje stojí za to. Máš vůbec nějaký názor duševní mrzáčku ? *15* *15* *15*
      • přesně tak. Očividný nedostatek zenu a špatné proudění čakry ho zabilo
  • Jeho práca sa mi nepáčila. Aj keď nebol až tak nechutne vulgárny ako angry joe, tak jeho vyjadrovanie mi prišlo nevkusné a pokus o tradičný anglický humor pôsobil na trápne nasilu. Na rozdiel od youtuberov ako Ashens a ďalší. V komunikácií s komunitou pôsobil arogantne a povýšene. Nedá sa mu uprieť, že patril medzi formujúce osobnosti gaming internetového videa, ale v značnej miere v tom bola taká ta pionierska neprofesionalita a amaterizmus. Nebudem niekoho oplakávať len preto, lebo odišiel.
    • Největším symbolem buržoazie je mít internet.
  • Nevíte co bude z jeho kanálem dál ? Převezme někdo žezlo ? Zakonzervuje se ? Zruší se ?
    • Práva na pokračování dal před smrtí své ženě. Jestli s kanálem něco bude dělat ať už sama, či skrze jeho přátelé z co-optional podcastu je otázka. Každopádně minimálně podcast hádám bude fungovat dál.
    • Nepiš mezery před otazníkem, je to hrozně rozčilující. A nepiš z tam kde se píše s. More.
      • Tvůj problém...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit