Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by neco podobneho udelat treba i s pechotou a nevite kdy wowarpanes vyjde?
  • Holt češi nechtěj platit tak hrajou for free.. // oni by chteli ale kdyz 60% populace nedosahuje prumernych 26 litru mesicne tak po zaplaceni najmu a jidla uz ti moc nezbyde a to si rozmyslis jestli to vrazis do hry nebo do neceho jinyho /obleceni, ...milion dulezitejsich veci /
  • Nesouhlasím s letadlama po druhé světové válce!!! jestli to bude jako ve WOT ohl. balancu hm pěkný ... (sice ohl. letadel nezáleží tolik na letounu jako na pilotu, ale nechci bojovat proti stíhačkám kromě Me 262
  • Pokud by to chtěli spojit, tak netuším jak. Nejde o samotné spojené dvou žánrů, ale ve WoT jsou tak zoufale malé mapy, že to pro letadla nemůže stačit ...
  • Se bojim ,jen toho at to neni hnusna arkada pro kategorii 10 let a mene, hlavne at tam je jen pohled z kokpitu ne z poza letadla, ruzne zasahove zony (jak tanky), i trochu uveritelne chovani. I kdyz chapu ze to musi cilit na vetsi publikum tak nato asi nebude potreba joistick.
    No uvidime, doufam ze me potesi. Nakej vyvazenej mix arkady a simulace by byl fajn.
    • trochu v to taky doufam, ale proto furt hraju strumovika... (jak cliffs of dover,m tak staryho..) kde pokud si chci zablbnout v simulatoru.. tak to nema konkurenci *5*
      tady moc neocekavam, ale doufam ze nedokurv* ten model tak jako v HAWX, birds of prey apod. to je hrozne..
  • Pouze se obávám, že v misích s bombardéry nebude dostatek lidí, kteří s nimi budou chtít hrát - přeci jen stíhač je jistota akce a tudíž zábavy, kdežto bombardér je kachna, letící ke vzdálenému rybníčku a zpět.
    • Ale nezapomen ze bombarder je ovenceny kulomety ... ale takhle tu muzeme spekulovat donekonecna, holt uvidime co si pro nas pani tvurci pripravily :D
  • Beta má začít už tento rok. :)
  • Jednou se dockame propojeni WoT a WoWarplanes to pak bude sranda
    • neco takoveho uz jsem navrhoval na kdyz jsem zacinal hrat WoT.. ovsem pak by to chtelo lidem k letadlum bud radit nahodne.. (coz mi prijde jako lepsi zpusob, pokud nechytite nejake lamy) nebo nejaky jiny... protoze se obavam ze by to potom dopadlo jako v battlefieldu kdy by polovina lidi cekala na letadlo.. nebo to udelat 15 tanku (+ 5 letadel z WoT) + to same.. otazka je jak to poresi :) akorat uz by to chtelo potom i protilecke zbrane apod.
      ale doufam ze daji neco takoveho dokupy.. napadu muze bejt spousta *2*
      • rancor1223
        Časem přijde World of Anti Air weapons (WoAA), případně i World of Ships (WoS) a dokonalosti to dosáhne až to všechno spojej dohromady! To bude řežba.
        Jinak řadit by se to dalo snadno. Tedy stejně jako dosud, prostě by se k sobě přidaly letadla podobná levelem a výzbrojí a k nim tanky (případně i AA) na jim odpovídajícím levelu. Já v tom problém nevidím.
        Jinak na WoWarplanes, se mi líbí víc, přecejenom letadla jsou letadla a když se jim povede udělat solidní leteckej model řízení tak pravděpodobně přejdu z hraní WoT.
        Mimochodem, všimli jste si jak velká česká komunita je kolem každé podobné hry zadarmo? Kolem těch normálních je kolikrát menší :D Holt češi nechtěj platit tak hrajou for free..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit