Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • machine games vyslali jasny odkaz ze dvojka nieje daleko najhorsi wolfenstein, dalsi diel uz bude pinball flipper s obrazkami wolfa
  • TheGGG
    celý tento nový wolfenstein smrdí na sto honů leností a lemplovstvím tvůrců... krátké, škaredé, otřesné postavy, nudný děj, cringe dialogy... kam se poděl tým co dělal new order nebo old blood..? To tam ve studiu všem přeskočilo, nebo jim tam přibylo nějak moc mladých devs... co se starají jen o tlačenku agitek?
    • To víš za vzor jim je CoD tak se nediv, že se začínají CHOVAT po vzoru otce
    • Za me malo stealthu i kdyz i moji chybou, vybral jsem si ty ramena na prorazeni zdi
    • já jsem ani jednoho z těch nových wolfů nevydržel hrát dýl jak 4 hodiny, za mě strašná nuda. hlavně příšernej příběh.
    • óóóó ano, konečně někdo, komu se to taky nelíbí...NO a OB byly luxusní a tohle s nimi nemá nic společného...teda kromě názvu
      • Jack1947
        Má akorát je to poddáno v dost né moc funujicí formě...
    • Naprosto souhlasím, problém a fakt je, že ten tým je stejný, původní. Nechápu ten odklon od původního NO a OB.
      • Jack1947
        GGG by ti na to napsal že chtěli bejt více COOL" FREE" EDGY a projeli to na celé své čáře.
        • Vy mě připomínáte pasáž ze hry "Záskok" Hamlet bez Hamleta.

          Vůbec tyhle internetové rekriminace jsou humorné :)
    • Jack1947
      No hlavně že tam udělali nesmyslně haprující obtížnost a zástupy nepřátel *7*
      • TheGGG
        jo to byla taky časem otrava---
        • Jack1947
          To by nevadilo ale byli nudní ta hra nebyla moc dlouhá ale okoukala se už v prní hodině a půl.
          • podle recenzi se to vice mene vychvaluje, ale vidim ze nejdem jediny ktery nechapal co to hraje... a kde je ta zabava z predchoziho dilu...
  • bukrr
    Nebál bych se jít s hodnocením i níž - definitivně největší zklamání minulýho roku.
  • Včera som len tak sprdele natrafil na gameplay RtCW, tak som zaspomínal na staré časy. Tá hra mi oveľa viac sedela ako tieto nové diely....
  • Jack1947
    2 hodinová blbinka která jede na stejné vlně jako původní hra, takže celkem se dá s verdiktem i souhlasit. Je to jenom taková vata opepřená abilitkami jako je borcení zdí a mříží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit