Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Guilda Nexus

    http://wildnexus.xf.cz/index.html
  • Ahoj

    Rozjíždíme novou guildu nexus pro wildstar. Kdyby měl nekdo zajem.
  • Betu jsem hral jiz nejakej mesic a v podstate se da souhlasit s timhle (PvE) https://www.youtube.com/watch?v=twa4hE1I8Hc
  • kdyz sem spatril tu grafiku tak me rozboleli oci *8* proc skoro kazda MMORPG musi vypadat jak omálovanka? Chtelo by to hru s grafikou Age of Conana a hratelnosti WoW.
    • Protoze je to pro vyvojare jednoduchy a navic to snizi PEGI rating, proste bs se vsim vsudy.
  • Pro mě ta hra trpí neduhem jako Secret World. Prvních pár úvodních lokací super, plný nápadů a zajímavostí, ale pak originalita jde nějak na druhou kolej a vrací se starý dobrý grind u kterýho radši nemyslet :-).
  • kdyz jsem zahledl obrazek myslel jsem ze jdo o dalsi clanek z wowcz a neco o historii jak se delalo wowko a jak vypadapla rana alpha a vona to zatim "nova" mmo hra OMG kdy uz tohle wowcopy skonci?
    • Protoze to ma podobnou grafiku jako WoW tak je to WOW klon ?
      • a je to snad neco jineho? nez ze dostanes Q jdi tam a tam pobij 10 mobu/prines/stahni/vyrob z nich padlou vec = dostanes odmenu a pak po par vterinach na stejnem miste kde jsi to komplet vycistil zase vysublimuji z mezi prostoru ti sami nepratele... OMG to je proste wow klon vsechna mmo dneska jako vejce vejci jednou je na hnilicku jindy na tvrdo po treti michane a voala mame tady vejce malovane, ale porat nedostanete k jidlu nic jineho nez vajicka *11*
        • V tom případě jsou WoW klony i hry, které jej předcházejí. Protože WoW má přece monopol na zabíjení mobů a jejich konstantní respawn napříč historií vývoje mmos. Prostě trolí logika.
    • Jason_dinAlt
      Skončí to, až za to lidi přestanou platit. Takže to tu ještě nějakej ten čtvrtek nejspíš bude. Ať se to panáčkovi líbí nebo ne.
      • to je fakt, ale je to smutny *9*
  • Co myslíte dočkáme se někdy aspoň trochu krvavého, drsného mmorpg. Ano snažil se o to Conan, ale ten úplně nedopadl a už bych si aji nějaké MMORPG zahrál, jenže všechny jsou tak strašně gay, že to ani není možné.
    • to bych si take prál, je to divný že v tomhle imo královskem hernim žánru nic poradnyho nevychází. a nemuselo by to byt ani krvave a drsne, stačilo by alespon neco funkčního co není x-ta kopírka wow
      • jestli chces klasicke MMO ala Everquest s temer dokonalim systemem, bez bugu a co nehazi hracum klacky pod nohy tak mohu vrele doporucit Final Fantasy XIV, hral jsem od EQ snad vsechny MMO ty "Ackove" urcite a uz jsem si myslel ze mesicini polatky nikdy nebudu provozovat, ale tadle hra je temer dokonala a od te doby co byla na steamu za 13ojro to hraje cim dal vice lidi...
      • Problémem MMORPG trhu je WoW, který prostě a jednoduše drží příliš lidí a na ostatní MMO tak už moc lidí nezbývá a velká MMO pak mají problém se udržet. WoW svým způsobem zabijí potenciál ostatních MMORPG.
        • Co je to za argument proboha....kdyz bude hra lepsi nez WoW tak si sve hrace najde.
          • Nesmysl. Zamysli se trochu, nebo si dostuduj reálie. O úspěchu WoW už dávno nerozhoduje kvalita. O tomhle už bylo napsáno a řečeno mnoho...
      • podle mě je problém v tom, že aby ty hry měly aspoň malou šanci na úspěch, potřebují nahnat maximální počet lidí, zvlášť když si říkají o měsíční poplatky, odříznout půlku potenciálních zákazníků s tím že hra je až od 18 let by byla sebevražda.. a díky tomu že se platí kreditkou tak se to dá snadno dohledat, leda by si jí půjčili od rodičů, kteří už mezitím ale určitě o té "nové hrozně krvavé a násilné mmo" slyšeli ve zprávách na N@vě
        • nevim jestli mas pravdu, dark souls je 16+, tes online nevim ale nezda se mi že by bylo mene nasilne než ds. navic nerikam, že tam nutne musí byt sex a litat hnaty a krev všude kolem.
          • dark souls je mmo?
    • Conan celkem dopadl dobre, dojel na to na co dojizdi vsechny mmorpg na shitovej end game, my sme se tam presunuli cela guilda z wow a rok nas to celkem bavilo, pak uz sme meli vsechno a nebylo co hrat tak sme se vratili z5 k wow. Kdyby funcom nabidl lepsi end game nebo aspon pravidelnejsi doplnovani mozna by sme tam byli porad. Na tohle proste umiraj vsechny mmorpg nedokazou udrzet hrace, to umi jen blizz.
      • End je v současnosti na stejné úrovni jako WoW (hraju obojí, tak můžu posoudit). Conan má lepší a větší soustavu dungeonů a chybí mu lfr, takže do vyšších raidů se dostaneš je s dobrou guildou.
      • To už tak bývá. Blizz má dobrý endgame, ale v současnosti mě nestačí ani to. Chci se ve hře dobře cítit a když 99% současného trhu nabízí omalovánky a to dokonce SWTOR nebo TESO, tak už je to na pováženou.
        • ale tak zas Teso je proti tomuhle Wildstaru prekvapive vkusny a prijemne desaturovany, do jedny rady bych je nestavel
  • Výtečně, už tak je dost lidí, kteří v diskuzích vedou žabomyší války o tom, jaká grafika je ta jediná správná a ještě je v tom podporují i herní recenzenti. Báječné.
    Výborná práce pane Drdo - místo abyste jako recenzent šel příkladem a neutrálně konstatoval, že stylizovaná grafika vám osobně nesedí, tak raději pouštíte do světa stejné omalovánkové hemzy jako nespočet pitomců v diskuzích.
  • Hra opravdu zari v group PVE contentu na vyssim a end game levelu, kde nabizi opravdovy challenge a vynikajici soubojovy system. Tahle hra neni cilena na vetsinovyho hrace games, ale spis na odpali raidery z jinych mmo her. Coz nemusi byt nutne spatne.
    • je to mozne, ale tezko se tomu skrz tu žužu prezentaci věří
      • Mě se náhodou ta grafika docela líbí *4* . Mám rád hry, které si ze sebe dokážou udělat srandu a tahle nejspíš bude jednou z nich. Navíc jestli bude mít dobrý game-play a end-game, který dokáže upoutat alespoň jako třeba právě zde již zmiňované WoW, tak by to byla úplná paráda :)
  • Chm ... o grafiku nejde (pokud by se to tedy hejbalo), ale platit za toto? lol ...

    Co me osobne totiz nejvic vytacelo na vsem co sem kdy testovalo, byl dycky loading na kazdym rohu. Kdyz si pustim to prasteny wowko, tak dung se loadne lusknutim prstu, zadny cekani minutu ...
    • *1* prej co sem kdy testovalo *1*
      • jop, blbove bez argumentu se dycky najdou v mnoztvi pozehnanym.
        • Proč mě nazýváš blbem, když mi přijde legrační tvoje formulace, a o čem tady chceš proboha argumentovat?
      • xko testovalo... . Ja v tom nevidim problem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit