Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Designera u Wii bych vyhodil...
    vypada to hnusne, naducana mala krabice s pidi displejem.. uz kvuli designu bych si to nekoupil, vypada to spis jak naky vybaveni do nemocnic
    fuuuuj
    • Urcite jsi si vedom, ze se WiiU bude pripojovat k televizi, a ten maly dispej bude slouzit pravdepodobne podobne, jako dotykovy displej na DS? Jinak, originalni Wii take bylo puvodne jenom bile, ale pak se pridaly i varianty v cerne a cervene ...
  • bobsh
    Zdálo se mi to, nebo na prezentaci z E3 byl ten displej na ovladači větší?
    • OfNoAccount
      nevím, jestli byl větší, ale zdá se mi dost malinký na to, že bys na něm měl hrát hry, když ti rodina přepne telku na zprávy... a takový celý neforemný, na tom designu by mohli ještě zapracovat. Taky by mě zajímalo, jestli bude možné kromě tabletoovladače využívat i wiimote a nunchuck...
      • Nemyslim, ze WiiU ovladac se bude dat pouzivat jako samostatna obrazovka pro konzoli. Spis bych rekl, ze se na nej presunou veci jako inventar (napr. v Zelde), nebo ruzna menu a HUDy ...
      • Bude ale iba s technologiou motion plus.
  • V momentu kdy vyjde Wii U nebude zadny duvod proc investovat do Wii, predevsim pro ty, kdo s koupi konzole od nintenda v minule genraci otaleli (napr. ja, navic mam pristup k Wii u kamarada). Vzheldem ke zpetne kompatibilite takovi uzivatele duvod ke koupi puvodniho Wii proste mit nebudou.
    • Že by cena, trubko? Wii U u nás podle všeho bude zase startovat na 7+ tisíc, Wii už teď stojí něco kolem 3,5 k. Navíc podle všeho Wii U nebude kompatibilní s GC.
      • Tak zaprve, nerikej mi trubko. Ja ti take nenadavam. Zadruhe: hraci ktere zajima zpetna kompatibilita s Gamecube bud maji stale puvodni GC (coz je mimochodem stale vyborna konzole), nebo originalni Wii. Take si vsimni, peclivy ctenari, ze jsem psal "predevsim pro ty, kteri Wii preskocili." *7*
      • R4in: Jo na výstavku pěkné. Ale hry nebudou.
  • No svete div se.... nekolik let stara a uplne nova konzole budou mit ruzne ceny *1*
  • Cena Wii U bude asi o dosť vyššia, aby dokázali koexistvať, kedže Wii U je plne kompatiblné z Wii hrami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit